Meryl Streep

Mary Louise Streep

8,2
116 716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryl Streep

Ta kobieta deklasuje wszystkich. Potrafi zagrać wszystko. Klasa sama w sobie.

czemajapkami

absolutnie się z Tobą zgadzam Meryl jest tylko jedna
jak na razie nikt jej nie dorównuje

kasia_1493

A ja naet pokusze sie o stwierdzenie ze nikt jej nigdy nie dorowna, to nie prawda ze nie ma ludzi niezastapionych, sa.... Ona jest niezastapiona! Mowi to wam ja bo wlasnie obejrzalam J&J :D

czemajapkami

Klasę się ma, a nie miewa. I Meryl ją ma zdecydowanie. To chodząca doskonałość:)

czemajapkami

zgadzam się z Wami wszystkimi! :) potrafi zagrać wszystko, jest genialna i niepowtarzalna. I faktycznie ma niesamowitą klasę. Zawsze z wielką przyjemnością oglądam Ją na ekranie. Biję pokłony w stronę talentu Meryl Streep. pozdrawiam wszystkich fanów :)

emilia883

Jest świetna ale jak ja postawic obok
Katarine Hepburn, Bette davis ,Ingrid Bergman Vivien Leigh czy Elizabeth Taylor to juz by
tak sie nie wyrózniała.
W czasach 30-70 korzystali ze starego dobrego warsztatu aktorskiego i byli najlepsi.
Zreszta wtedy głównie filmy opierały sie na wspaniałych scenariuszach i wybitnym aktorstwie.
Najlepsi aktorzy w historii moim zdaniem to:
James Stewart,Gregory Peck,Humprey Bogart
Marlon Brando,Paul Newman,Dustin Hoffman
Jack Nicholson,De Niro
z aktorek o wiele łatwiej
zdecydowanie Katharine Hepburn
i Bette Davis.

A z moich ulubionych bo sa wszechstronni
i ich najbardziej lubię:
James Stewart, Newman, Nicholson, Hoffman
Montgomery Clift a z aktorek
Elizabeth Taylor ,Katharine Hepburn,Vivien Leigh
Jako komik najbardziej mnie powala
Cary Grant.
Niestety Montgomery Clift i Vivien Leigh umarli zbyt młodo a mogli miec dłuzsze kariery.

czemajapkami

Cytuję -"Jest świetna ale jak ja postawic obok
Katarine Hepburn, Bette davis ,Ingrid Bergman Vivien Leigh czy Elizabeth Taylor to juz by
tak sie nie wyrózniała.
W czasach 30-70 korzystali ze starego dobrego warsztatu aktorskiego i byli najlepsi.
Zreszta wtedy głównie filmy opierały sie na wspaniałych scenariuszach i wybitnym aktorstwie.
Najlepsi aktorzy w historii moim zdaniem to:
James Stewart,Gregory Peck,Humprey Bogart
Marlon Brando,Paul Newman,Dustin Hoffman
Jack Nicholson,De Niro
z aktorek o wiele łatwiej
zdecydowanie Katharine Hepburn
i Bette Davis.

A z moich ulubionych bo sa wszechstronni
i ich najbardziej lubię:
James Stewart, Newman, Nicholson, Hoffman
Montgomery Clift a z aktorek
Elizabeth Taylor ,Katharine Hepburn,Vivien Leigh
Jako komik najbardziej mnie powala
Cary Grant.
Niestety Montgomery Clift i Vivien Leigh umarli zbyt młodo a mogli miec dłuzsze kariery".

Możemy oczywiście polemizować, czy Streep, czy może Hepburn, Davis, która z nich jest aktorką wszech czasów. Popatrzmy na Davis, swoją chyba najlepszą kreację we "Wszystko o Ewie" z 1950 stworzyła mając 43 lata, a potem grała raczej starsze panie, wdowy i już nie była na "topie" w przeciwieństwie do Meryl Streep, która w ciągu ostatnich trzech lat zagrała w siedmiu filmach, ma sześćdziesiąt lat i wciąż gra, czego dowodem jest jej ostatnia świetna rola w "Julia&Julia. Ona potrafi zagrać wszystko, gdzie Davis z pewnością nie zagrała by w takiej produkcji jak "Mama mia"... Ok inne czasy, inne kino. No co do Katharine Hepburn na pewno to aktorka wybitna, zresztą nie ma co do tego wątpliwości, że Davis również nią jest. No ale dziwi mnie i śmieszy wymienienie przez Ciebie Elizabeth Taylor. W czym ona miała by niby być lepsza od Meryl... Jest w ilości małżeństw i rozwodów to na pewno. Wymieniasz dużo na prawdę dobrych aktorów, tylko, że oni nie są niestety tak wszechstronni i plastyczni, albo nie byli jak Meryl Streep.
Pewnie Montgomery Clift i Vivien Leigh mogli by stworzyć jeszcze wiele wybitnych kreacji aktorskich, mogli by, ale nie stworzyli, bo wcześnie zmarli... A może gdyby żyli, nie zagrali by już w niczym ciekawym i nie stworzyli by wielkiej roli... Tu możemy sobie gdybać... Streep jest z najlepsza z wszystkich aktorów, których wymieniłeś, co do tego nie mam wątpliwości, choć oczywiście Twoja lista jest dobra:) Lubię i James Stewarta (ulubiony aktor Alfreda Hitchcocka), Newmana, Nicholsona, Hoffmana, Elizabeth Taylor ,Katherine Hepburn, Vivien Leigh, Davis. Każdy może mieć swoje zdanie, nie wszystkim musi podobać się to samo, bo jak wiemy musi być urozmaicenie w przyrodzie:) Dla mnie Streep jest aktorką wszech czasów i na mojej liście jest zawsze pierwsza

anialek36

Zgadzam sie z przedmowczynia w 100%! Jest i bylo wielu dobrych aktorow na swiecie ale argumenty ktorych uzyla Aniax sa jak najbardzije prawdziwe i nie ma nikogo lepszego od Meryl Streep!

czemajapkami

https://www.youtube.com/watch?v=J_77G-qPLiU
https://www.youtube.com/watch?v=Qlxvt8eJEDE
https://www.youtube.com/watch?v=vL_73XeE8fo
https://www.youtube.com/watch?v=rImCpUzwGx0
https://www.youtube.com/watch?v=xxYGv4dTny8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones