Meryl Streep

Mary Louise Streep

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/109/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":92743,"rate":8.121626430027064,"desc":"oceny"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Głosu","link":"/person/ajax/roles/109/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":621,"rate":8.342995169082126,"desc":"ocen"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/109/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":267,"rate":7.617977528089888,"desc":"ocen"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/109/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":135,"rate":8.22962962962963,"desc":"ocen"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producentka"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/109/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":15,"rate":8.666666666666666,"desc":"ocen"}}]
8,1
92 743 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryl Streep
 • Margot Robbie ma pierwsze miejsce w ''Legionie Samobójców'' a Meryl Streep za ''Wybór Zofii'' ma 233 miejsce!!!!!! To jest przecież jakaś zakrawa na skandal. Wiem wiem w sprawach politycznych jest ****** ale jest wyśmienitą aktorką, która ma na swoim koncie WSPANIAŁE Role większość to klasyki kina! Trzy oskary i wiele wiele innych nagród i odznak ale żeby 233 miejsce za ''Wybór Zofii'' ? To jest Dramat

 • 25januszk25 Margot w Legionie nie zagrała źle, to musisz przyznać. Jednak co do pierwszego miejsca to całkowicie się zgadzam - nie zasłużone

 • Nekromanta21456 Zagrała wybitnie, ale że większość z was jest zacofana jeśli chodzi o kino i dla was wybitni aktorzy to tylko Streep, Brando i Nicholson to już wasz problem. Kino robi postęp i się rozwija, zrozumcie w końcu imbecyle, że współczesne role też są wielkie i za parę lat przejdą do kanonu kina. Heath Ledger rolą Jokera wpisał się już do historii i jest to najlepsza rola męska w historii, ale ja nie spieram się, że lepszej już nie będzie bo za parę lat może ktoś go przebije. Brando już dawno został przebity ze swoim Vito Corleonem, a Nicholson z McMurphym, to normalna kolej rzeczy. Jeśli chodzi o Margot, Harley Quinn w jej wykonaniu to bez wątpienia najlepsza rola damska ostatnich 15 lat, czy w historii nie wiem, ale jest to bardzo możliwe.

 • Ollie_Queen Kto tu jest zacofany? Meryl Streep jest dobrą aktorką, ale moim zdaniem są lepsi. Szanuje tez współczesne kino, ale uważam że nie umywa się do starszego. Wszystkie dzisiejsze produkcje to remake starego filmu albo jakaś inna tandetna kopia (oczywiście są nieliczne wyjątki). Heath Ledger faktycznie dobra rola. Natomiast pisząc, że rola Margot Robbie jest najlepszą damską rolą w ciągu ostatnich 15 lat, a wspominając o historii to już w ogóle. Jest wiele lepszych damskich ról w ciągu ostatnich 15 lat, a o historii już nie wspomnę. tacy ludzie mnie własnie bawią, lubią wciskać swoje zdanie bez żadnej sensownej argumentacji

 • Nekromanta21456 Koleś ocenił Transformers i Wojownicze Żółwie Ninja na 10 co zapowiada niemiłą dyskusje...

 • Kokosofski Nie wchodziłem w jego system oceniania, więc nie wiem komu dał 10 komu nie.

 • Kokosofski Dobre :-)

 • Ollie_Queen Najlepsza rola ostatnich 15 lat???Chyba jaja sobie robisz

 • Ollie_Queen Ty tak na serio z tymi ostatnimi 15 latami?

 • Ollie_Queen Nawet nie jest to najlepsza rola tego roku

 • Ollie_Queen Ostanie 15 lat... o ja jebie. Najlepsze role damskie w ostatnich 15 lat to Emmanuelle Riva w ''Amour'', Julianne Moore w ''Still Alice'', Juli Roberts w ''Erin Brodovic'', Natalie Portman w ''Czarny Łabędź'', ale napewno nie Margot Robie.

 • Ollie_Queen Też nie wiem czy najlepsza w historii, ale ja pokusiłbym się o stwierdzenie że to najlepsza rola ostatnich 16 lat

 • Ollie_Queen O ile w ciągu ostatnich 15 lat widziało się tylko "Legion samobójców".

 • Ollie_Queen Dzięki za dostarczenie mi powodu, który skłonił mnie do zupełnego zaprzestania czytania filmwebowych wątków. Zaoszczędziłeś mi wiele wolnego czasu i szarych komórek.

 • 25januszk25 Srajtki co glosowały na ta Margot nie wiedzą za pewne kto to jest Meryl Streep.W d...e mieć te wszystkie j..e rankingi dobrze radzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 25januszk25 No i co z tego, że ma Oscary, chvjowa gra i tyle. Komuś to się podoba, a komuś nie. Ocena gry aktorskiej jest subiektywna i mi się jej gra aktorska nie podoba. W filmach gra zbyt teatralnie i po prostu przedobrza, co powoduje że grane przez nią postacie wyglądają nienaturalnie.

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • Morgotheron Pragnę zauważyć, że wszystkie filmy, w których Streep zagrała nawet mało kluczowe role, zostały przez tego użytkownika ocenione na 1 gwiazdkę, to chyba coś znaczy ;) Troszke mógłby Pan obejrzeć kina, klasyki, bardziej wykwitnego a jestem przekonana, że chociażby jeden z tych filmów, ciekawe czy wszystkich obejrzanych czy ocenionych w ten sposób za obsade, zostałby oceniony na dwa :))

 • adaaj Wątpię

 • 25januszk25 margot na pierwszym, w 2018 ktos inny na pierwszym.... listy przebojow rządzą się swoimi prawami

 • 25januszk25 Filmweb mógłby sobie darować ten kompromitujący ranking, bo on niewiele odzwierciedla. Meryl powinna być co najmniej w pierwszej trójce. Jest wybitną aktorką, jej gra to zawsze majstersztyk i ogląda się ją z przyjemnością.

 • 25januszk25 "To jest jakaś zakrawa na skandal". Dobre :D

 • 25januszk25 Dla zabawy sprawdziłem mężczyzn. Eddie Redmayne 17 przed Hopkinsem 19. Po prostu wzór obliczania pozycji w rankingu jest nierzetelny w tym sensie, że generuje gówniane wyniki. Oczywiście pokazuje, co zapewne ma wedle twórcy algorytmu pokazywać. Ale mógłby liczyć się z faktyczną renomą aktora w świecie filmowym, a nie z kształtowanymi przez blockbustery z ostatniej dekady gustami. U Pań Wright, Bates, a zwłaszcza Foster, Thomson, Winslet, Lange, Blanchett, Mirren, Swindon, Theron biją MR na głowę.

 • 25januszk25 Zgłoś to do prokuratora, a potem idź do apteki po maść na ból odbytu.

 • 25januszk25 Nie zesraj się ;)