Michał Koterski

6,4
12 456 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Koterski

Pytam poważnie. Sposób w jaki on się wypowiada i co mówi, sugeruje jak by był lekko niedorozwinięty, albo niedotlenienie podczas porodu ?

A co do aktorstwa to poziom królika bugsa, facet na ekranie prezentuje się jak by wyciągneli go z jakiejś kreskówki z Cartoon Network.

michnik6666

Skoro Ty mnie nie znasz, a nazywasz matołem, to ja mogę tak nazywać Koterskiego, bo nie znam Go również, przaśny hipokryto. Poza tym jest osobą medialną i jeśli do Twej głowy, która mieści w większości wosk z uszu jeszcze nie dotarło, to osoby medialne są narażone na nieustającą ocenę, bo taki ich zawód. Dla mnie Koterski może nawet ratować ginące gatunki mchu w Etiopii - mam to w dupie, ponieważ oceniam jego karykaturalne emploi idioty, którym albo jest, albo udaje, że jest. Nie zmienia to faktu, że to kolejny kretyn bez żadnego talentu rzucony jako maskotka dla plebsu. Zapisał w kajecie z Kubusiem Puchatkiem ?

oppserwatorr

Rzekł człek z plebsu.

Krzypur

Dla mnie zimnego Żubra i podwójne ruskie.

Krzypur

Dla mnie dwa Tyskie i ruskie.

Krzypur

Dla mnie dwa Żubry i ruskie, podwójne.

oppserwatorr

80 % społeczeństwa to imbecyle.

kryszti

Ty się tam śmiało mieścisz.

spasticink

Czepiasz się chłopaka bo gra tak a nie inaczej. On po prostu stworzony jest do tego typu ról. Typ "lekko uposledzonego małolata". A choćby Lech Dyblik. Tez się go czepisz bo ma taka a nie inną twarz i swój niepowtarzalny styl?

spasticink

jak dla nie to on jest niedorozwinięty... nie wiem, moze autyk? w kazdym badz razie nie cierpie na niego patrzec. jesli w realu jest taki jak w filach to ja nie mam pytan...

spasticink

Nie ma co się z niego śmiać , bo faktycznie widać że jest na coś chory może nie upośledzony ale rozumem jest jak nastolatek . Jeśli chodzi o narkotyki to faktycznie był uzależniony , ale wyszedł z tego ( co prawda każdy w życiu popełnia błędy ) . Ja powiem szczerze że go bardzo lubię :)

spasticink

ja już stwierdziłem, zę on jest upośledzony podczas seansu "Dzień świra". Epizod zwykły, zagrał zwykłęgo gówniarza, czyli siebie. Jest drętwy i tyle. Paździerz i tyle. Az dziw bierze, ze syn takiego artysty jest taki lewy. On nie jest zabawny tylko poprostu żałosny. Chyba nawet i ojciec już ma dosyć jego obleśnych "popisówek" w mediach:(

spasticink

To z twojej wypowiedzi wynika, że każdy może zostać aktorem.

spasticink

Mimo wszystko jako syn Miauczyńskiego sprawił się świetnie. Właśnie dzięki temu że jest lekko "dziwny" pasował do tej roli.

Miedziobrody_filmweb

A któż to kręcił "Dzień Świra"? Och, zaraz! Czy to czasem nie Koterski Senior?

spasticink

Proszę nie obrażać Królika Bugsa :D

spasticink

Przecież on udaje głupszego niż jest.:)

spasticink

W rolach teatralnych jest świetny.

użytkownik usunięty
spasticink

https://www.youtube.com/watch?v=L6NsjNru6ao - Tutaj wywiad z Koterskim z roku 2012. Wypowiada się w nim normalnie, więc pewnie przez Dzień Świra tak może się wydawać. :)

spasticink

Nie ma Pan ani wykształcenia ani uprawnień aby kogoś tak nazywać więc Pana słowa zostaną uznane za obraźliwe ponieważ nie ma Pan żadnych dowodów na to co Pan mówi czyli jest Pan zwykłym hejterem.

spasticink

A co do Miśka to sądzę że jest po prostu rozpuszczony.

Kamil_Dziag

Tzn. Uważam że był rozpuszczany od dziecka i dlatego jest taki wyluzowany

spasticink

domyslam sie, ze chciales dowalic tylko wyszlo kretynsko, bo krolik bugs na stale wbil sie do popkultury, odniosl mega sukces, a glos mela blanca do dzis tkwi w swiadomosci wielu pokolen

a to, że gra ch...owo w ch..owych filmach, to co z tego jak tam kazdy gra ch..owo. tu jest polska, tu aktor musi tyrac na chleb, a nie sobie przebierac w rolach
mial udany wystep we wszyscy jestesmy chrystusami i dniu swira. trafil do paru takich w miare filmow ojca gdzie nie ma co narzekac
no ale jak ojciec go do filmu nie wezmie, to gra w czym gra

spasticink

pojawiła się informacja ze ma powstać film o Gierku a główną rolę ma zagrać Koterski. Jak o tym przeczytałem to odpadłem. Polska kinematografia albo jest juz na dnie albo musi byc tak bardzo zdegenerowana przez koterię, nepotyzm i układy ze dochodzi do takich sytuacji. Nie wiem kto bedzie finansował tę produkcję ale ja na jego miejscu bardzo mocno bym sie zastanawiał czy to ma sens

spasticink

To jest idiota z koneksjami.

spasticink

Sadze ze jest lekko opóźniony, a gra w filmach bo ma wpływowego i znanego rodzica.

spasticink

też tak mi się wydaje. Ktoś przy okazji zrobił mu wielką krzywdę zapewniając karierę celebrycką....stąd jego późniejsze życiowe zagubienia i kłopoty - alkohol, narkotyki itp...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones