Michał Lorenc

7,4
4 717 ocen muzyki
powrót do forum osoby Michał Lorenc

do tej pory nie widziałam ze jest pisowcem
ostatnio jakby ranking mu poleciał bo chyba był w top10 a tu 27 miejsce.

mango900

Mam wrażenie,ze M. Lorenc probuje ratować ten film tą muzyką dlatego momentami jest jek za duzo. Sa tez miejsca, w ktorych chcialoby sie,zeby pociagnac muzyke dluzej...niemniej Lorenc jak zwykle klasa i caly czas podtrzymuje swoj doskonaly styl kompozytorski

mango900

Szkoda, że ludzie oceniają go za politykę, a nie za muzykę... A myślałem, że to portal filmowy, a nie polityczny.
No i przez to świetny kompozytor musi się poniewierać się gdzieś po nieadekwatnych do jego talentu miejscach.

MusztardaSaperska

Jest pisowcem ,bo skomponował piękną muzykę do filmu ? I dlatego przekreślasz cały jego dorobek ? To właśnie robi TVN z mózgami.....Totalna woda...

mango900

Masakra :-) Musisz mieć serio pusto w głowie, jeśli sugerujesz, że skomponowanie muzyki do filmu to posiadanie konkretnych poglądów politycznych.

mango900

Dopóki nie angażuje się w kampanie wyborczą, to staram się nie zwracać na to uwagi i po prostu słucham jego muzyki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones