Michael DouglasI

Michael Kirk Douglas

8,2
37 378 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Douglas

Filmy ma spoko,jednak nie jest ładny dla mnie w ogole.

ola_97_filmweb

Oglądasz filmy żeby popatrzeć sobie na ładne twarze???

ola_97_filmweb

Aktualnie brzydko się zestarzał, no ale co wiek przecież robi swoje, natomiast w filmach sprzed 20 lat nie jest jakiś brzydki
Mogę nawet powiedzieć, że był przystojny(Wiem, zabrzmiało to trochę pedalsko)

ola_97_filmweb

bo mężczyzna nie musi być ładny. może być najwyżej przystojny.

ola_97_filmweb

racja on nie jest ładny, on jest bardzo przystojny...

googaify

zagadza sie jak bym byl babą to bym mu o.......ł :P

ola_97_filmweb

Mi się wydaje, że te 10, 20 lat temu był bardzo przystojny i miał uroczy uśmiech.
Ale to kwestia gustu (:

użytkownik usunięty
ola_97_filmweb

Dziwicie się że dziewczyna która ma w nicku datę urodzenia, patrzy czy wybitni aktorzy są przystojni ?

Wystarczy wejść na jej profil i popatrzeć jakie filmy oceniała na 10, i jak filmy w ogóle oceniała...

użytkownik usunięty
ola_97_filmweb

A mamusia wie ze jej 13 letnia coreczka sie za chlopcami oglada?

użytkownik usunięty
ola_97_filmweb

jaka klientka...... alboś sama wstretnym trollem!!!!!!!!!!!!!!!

ola_97_filmweb

Nie wiem czy ladny, na pewno przystojny.

jasiu15

Ciężko mi się wypowiadać jako facet, ale wydaje mi się że w latach 80-tych to był jeden z przystojniejszych aktorów. Mojej mamie zawsze się podobał ;-)

ola_97_filmweb

A co ma piernik do wiatraka??!! Ludzie czy na tym portalu "królują" już same puste małolaty???!!! Koniec świata!
Poza tym Douglas jest bardzo przystojny (a raczej był w czasach swojej świetności), poza tym zawsze miał w sobie niesamowity magnetyzm, co dawało się odczuć w jego świetnych rolach-choćby Wall Street czy The Game

ola_97_filmweb

juz nie mowiac o to, ze nie o to chodzi w byciu aktorem, to uwazam, ze douglas byl bardzo przystojny, najbardziej w filmach z konca lat 80 i poczatku 90'. nie mowcie, ze w nagim instynkcie tylko sharon byla seksowna, michael jej zdecydowanie dorownywal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones