Michael DouglasI

Michael Kirk Douglas

8,2
37 251 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Douglas

Michael to po prostu gwarancja dobrego kina.

markac

tak jak i jego ojciec Kirk lub Kark hehe

parsxzywykutafon

Oglądałem go w Spartakusie, jakoś wyleciała mi z głowy ta informacja.
Ostatnio oglądałem nawet Saturn 3 z jego udziałem.

markac

taaaaaa saturn 3 on harvey keitel i farrah fawcet.ta scena kiedy harvey otwiera sluze i wyrzuca kolege ----przerazajaca

markac

Nie do końca, w tych nowych komedyjkach go nie dzierżę. Za to w dramatach czy thrillerach sprawdza się świetnie.

markac

Ładnie napisane i zarazem prawdziwe. Ja jednak najbardziej lubie go w takich filmach jak np. "fatalne zauroczenie". Był fantastyczny.

markac

Też tak ostatnio pomyślałem - Michael Douglas w obsadzie i wartość filmu wzrasta :-)

markac

Pewnie wywołam bużę nienawiści ... , ale nie toleruję go.
Miałem pecha poznać go na planie Duch i Mrok, jedyne wspomnienie to: gorszego d.pka w życiu nie spotkałem.

staryzgred

Niby kiedy ?

Ruben_fw

Odpowiedzią jest pytanie: "Kiedy kręcony był ten film?"

staryzgred

Tzn co byłeś statystą tak ?

Ruben_fw

Będąc statystą mógłbym mieć z nim co najwyżej kilka krótkich, przypadkowych spotkań, a takie doświadczenie nie upoważniałoby mnie do wydania jakiegokolwiek osądu jego osoby.
Byłem ( a raczej miałem być) konsultantem w scenach polowania. Po dwóch dniach utarczek słownych zwinąłem manatki i wróciłem do Tanzanii.

staryzgred

Większość gwiazd jest taka uważają się za lepszych niż szary amerykanin .Ale aktorem jest bardzo dobrym :)

Ruben_fw

Każdy ma prawo do własnego zdania. Wydaje mi się jednak, że mylisz się w obu sprawach.
Poznałem wielu aktorów i zdecydowana ich większość była bardzo sympatyczna, z kilkoma do dziś utrzymuję regularny kontakt. Muszę tu jednak dodać, że nie mam pojęcia jak zachowują się na planie filmowym, jako moi klienci na safari byli w większości "fajnymi kumplami" i prawie zawsze całkowicie polegali na moim doświadczeniu.
Michael Douglas był kiedyś dobrym aktorem, ale w ciągu ostatnich prawie 30 lat nie pokazał niczego dobrego. Podobnie jak współczesna (ostatnich 5 lat) Meryl Streep przekroczył granicę kiczu. Jego ostatnia wybitna rola to Basic Instinct w 1992r.

staryzgred

Tzn co był chamski ?

Ruben_fw

Nie lubię tak mocnych określeń, wolałbym go nazwać butnym i aroganckim. Do tego wykazał się inteligencją poniżej przeciętnej - usiłował być sarkastyczny ale wyszły mu prymitywne złośliwości. "Kropką nad i" jest nieuczciwość. Kiedy oboje, z moim mentorem, zrezygnowaliśmy ze współpracy i poprosiliśmy o nieumieszczanie naszych nazwisk w napisach końcowych, Douglas uwarunkował to odstąpieniem od zwrotu kosztów dojazdu na plan. Mimo że przystaliśmy na ten warunek, w filmie użył za przynętę na lwa, sugerowanego przez nas pawiana, zamiast kozy przy której się upierał podczas rozmów.

staryzgred

Mimo tego lubię gościa (kiedyś za nim nie przepadałem) ale teraz lubię jego niektóre filmy.Ma coś pozytywnego w twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones