Michael DouglasI

Michael Kirk Douglas

8,2
37 378 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Douglas

jest taki mądry, utalentowany, przystojny i tak w kółko. strasznie go lubię jak umrze to będę płakać

escapist92

Pierwszy pewnie umrze jego ojciec, niestety.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
escapist92

Możesz srać na jego ojca,swoją matkę,dzieci siostry.Nikogo nie interesują twoje upodobania seksualne.Zatrzymaj to dla siebie i swoich karaluchów.

llama777

moje... upodobania... seksualne... hahahahaha

a tak już na poważnie to o co ci chodzi lol

escapist92

Ty już wiesz o co chodzi.Te twoje fekalne fantazje"ty srasz na mnie ja na ciebie".Spoko,każdy ma prawo uprzyjemniać sobie czas jak chce,tylko nie wiem po co się z tym nosisz?

llama777

to nie mnie sranie kojarzy się z seksem...

escapist92

Po co mi się tłumaczysz.?Chodzi mi tylko o to,żebyś zachował to w swoich czterech ścianach.Nic więcej.

llama777

a gdzie ja ci się tłumaczę?
masz coś z głową... serio...
"sram na niego" to w języku potocznym "nie obchodzi mnie", a ty zaraz wyjeżdżasz z jakimiś swoimi fantazjami o sraniu na siebie(?)...
poza tym to forum, więc chodzi o to, żeby ze swoimi opiniami nie zostawać w swoich czterech ścianach, skąd ty się w ogóle wziąłeś ja nie mogę, beka z ciebie...

llama777

http://pl.wiktionary.org/wiki/sra%C4%87_na_co%C5%9B#pl

escapist92

Po co się plączesz w zeznaniach.Póki cię matka nie nakryje to ok.Tylko myj się po tym.

llama777

uf jednak trol. dałam się nabrać

escapist92

"sram na jego ojca".Ciebie za to nie wiem jak nazwać.Prostaczka?

llama777

nazywaj mnie jak chcesz, rób co chcesz, to wolny kraj...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones