Michael DouglasI

Michael Kirk Douglas

8,2
37 378 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Douglas

Porównuje sie go z Fordem i Keitelem.TYch dwóęch wręcz uwielbiam ale na Douglasa patrzeć nie moge.Ma w sobie coś co mnie okropnie drażni.No i przede wszystkim jest bez talentu.Talent miał jego ojciec a on jedzie na jego sławie

Heinz

bez talentu? (lol2) jedzie na sławie starego? (lol2) dobre dobre.

Heinz

No ja też za nim nie przepadam, ale doceniam jego talent (a posiada go)...

Heinz

Ja też go nie lubię. Erotoman i seksoholik w kiepskim wydaniu. Co innego jego ojciec....ten to ma klasę.

użytkownik usunięty
Heinz

Ja uważam, że ma talent, a jego filmy są bez porównania lepsze niż Kirka.

Heinz

To prawda, Duglas ma w sobie coś drażniącego i nie budzi sympatii, a przynajmniej mojej(coś w tym jest - sporo moich znajomych tak ma) :). Nie przepadam za nim, jednak faktem jest, że gościu jest mega utalentowany, za co go cenię i daję 9/10 ;)

Crazy_3

a oglądaliście Grę z nim?
też wcześniej go nie lubiłem, ale po tym filmie (genialnym zresztą) zacząłem go lubić

Paratol

A ja go zawsze lubiłem. W "Grze" zagrał świetnie, tak samo jak w "Upadku".

Heinz

Douglas jest świentym aktorem.Zupełnei nie oruzmiem dlaczego porównywany jets z ojcem,a czasmi nawet padaja głupie stwierdzenia,że "jedzie" an słąwie ojca.Kirk grał w Westernach...Bez 2 zdań Michael jets lepszy od ojca...Zdecywanie zgadzam się z wami."Gra",film godny uwagi.Ale łatwo zauważyc iz praktycznie w każdym filmie Douglas musi się "rżnąć"...np.Nagi instnykt czy w sieci,albo fatlane zauroczenie.Ale za to głównie go kocham:p

Dita_Parlo

A ja go bardzo lubię :) Ma duży talent,widać to choćby po osiągnięciach. Moim zdaniem najlepsza jego rola to ,,Upadek''.

domino_d

ja mam cos podobnego jak autor - po prostu go nie lubie, ale talent ma - nie widzialem wiele, ale nie mozna sie do niczego przyczepic w Upadku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones