Michael Giacchino

7,8
8 304 oceny muzyki
powrót do forum osoby Michael Giacchino

Za muzykę do serialu "Lost" zasługuje na więcej niż "10", szczególnie za wybitny kawałek "Life & Deatth"

whiteraven90

Według mnie to mu się jakiś Oscar za muzyke do Losta należy ;) To co tam zrobił to majtersztyk, aż kipi klimatem. Tak jak podałeś świetny kawałek Life&Death, ale dla mnie jeszcze bardziej genialne są kompozycje The Oceanic 6 (jak kto woli There's no place like home, co było też świetnie zaaranżowane w ostanich scenach) oraz Parting Words.

whiteraven90

Zdecydowanie ;)

goodvibestyla

również popieram!

whiteraven90

Arcydzieło stworzył w LOST ewidentnie...

whiteraven90

To co on potrafi to prawdziwa magia. Powtarzam sobie serial i uwiodła mnie scena jak Jin, Sawyer, Walt i Michael odpływają tratwą... Super. Kocham te sceny pod koniec odcinka na plaży, przy ogniskach, gdy nie słyszymy dialogów, ale słyszymy te wszystkie muzyczne arcydzieła tworzące niepowtarzalny klimat. I wtedy wprost czujemy, serdeczność, uprzejmość, przyjaźń, miłość.

W pierwszym Star Treku jest na samym początku scena z Hemsworthem, kapitan ratuje załogę sam ginąc i rodzi mu się syn, to jest właśnie takie połączenie, mieszanina śmierci i życia i wtedy słychać te wszystkie dźwięki które tak kochamy, i wiemy już od razu kim są twórcy, kto reżyseruje, kto pisze muzykę, scena ta przypominała mi moich kochanych "Zagubionych" jak żadna inna. Wszystkie wspomnienia wracają. Mistrz.

whiteraven90

Zgadzam się. Dla mnie wygrywa "The Constant", theme Desmonda&Penny.

whiteraven90

UBÓSTWIAM jego muzykę z LOST jak i sam serial. Cudowna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones