Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Czemu ty się nim zainteresowałaś/łeś? Moda? Twoja paczka lubi i nie wypada nie lubić? -_-. Ja fanem Jacksona nie jestem, jednak go szanuje.

blueing

A i czemu on ma tak wysoką ocenę? Po jego śmierci strasznie wzrosła!! Jackson nie miał za dużo zdolności aktorskich. Owszem - zdolności muzyczne miał, jednak tu się ocenia aktorstwo -_-.

blueing

Wiesz, mnie nie obchodzi za bardzo to, że on umarł, ale miał duży wpływ na to jak wyglądają teledyski. Nie znam się aż tak, ale jako laik to uważam, że jeżeli ktokolwiek tak wpłynął na popularyzację tańca. Nie byłoby żadnego You Can Dance i całego boomu gdyby te kilkanaście lat wcześniej MJ nie pokazał tego na teledyskach. Teledyski także są produkcją filmową więc jak najbardziej doceniam jego wysiłek.

A to, że nagle stał się sławny to owszem - jego to kwestia tego, że umarł, bo wystarczy spojrzeć na słupek popularności jeszcze 2 miesiące przed śmiercią MJ i wszystko jasne, nawet na tematy tutaj na filmwebie.

Abukashi

Sam powiedział, że jego teledyski nie są teledyskami tylko filmami, które
opisują zdarzenie...Pokazują wszystko, jak w filmach - jest fabuła...
A aktorem też nie był aż takim złym...
Może nie miał dużych możliwości aktorskich, ale w samych teledyskach
pokazuje, że co nieco się orientował...Może nie od razu na 10 punktów
(jakbyśmy mieli patrzeć na ranking), ale na przyzwoitą 4 może :)

Ogólnie bardzo Go uwielbiam, był świetny w tym co robił. Szkoda tylko, że
teraz taki wielki szał się zrobił. Moda w sklepach a'la Michael Jackson,
płyty w rankingach najlepiej się sprzedających (nie wspomnę, że przed
śmiercią gdy zapytałam w sklepie czy są płyty Michaela to odpowiedzieli mi,
że niestety nie o.O) dla mnie to jest żałosne...No, ale niech się
wzbogacają...Dobrze im życzę...

Pozdrawiam fanów jak i anty fanów :)

blueing

myślę, że duży wpływ na ludzi ma opinia ,,innych'' w tym wypadku jest tak samo. Przykre jest to, że ludzie dopiero doceniają człowieka po jego śmierci. Cezmu teraz, nagle pojawiła się taka duża ilość jego fanów? Nie wiem,może dlatego że obecny przemysł muzycznby nie oferuję nam nic nowego, jak powiedział w którymś wywiadzie sam Michael, on nie chciał być kolejnym wykonawcą, ale twórcą. W ówczesnym świecie kogo można uznać za twórcę? Lady Gagę? Której teksty nie wnoszą do życia nic nowego.
Chyba z perspektywy czasu ludzie dostrzegają, że Jackson był artystą wybiegającym poza swoje czasy. Wystarczy spojrzeć na wielu artystów, którzy w Michaelu widzą swojego mentora (Timberlake, Beyonce).
Oczywiście jest również mnóstwo fanów tylko i wyłącznie na pokaz, którzy z dnia na dzień odkryli jego twórczość, która była kształtowana przez blisko 40 lat (swoją drogą jak można jej nie znać) Przyznam, że ja sama jestem troszkę sfiksowana na punkcie Michaela Jacksona, ale każdy ma jakiś ,,odchył''.
Co do oceny na filmwebie, wiele osób ( czasami także ja ) nie ocenia osób, czy filmów pod względem jakości ale własnej sympati do danego produktu i osoby.
Mówicie że teraz nagle zyskał na popularności, ale obejrzyjcie sobie stare nagrania, czy na youtubie jakieś stare programy. Jakie emocje budził w ludziach Michael Jackson od początku lat 80 do niemal końca 90. Wszyscy zdziwieni są taką jego popularnością, bo zapomnieli jak to wyglądało właśnie wtedy. Co druga nagroda muzyczna była zgarniana tylko przez niego, można rzec że aż do znudzenia. Ludzie krzyczeli, płakali i mdleli na jego koncertach. Pokażcie mi drugiego artystę wywołującego aż takie emocje.

użytkownik usunięty
blueing

powiem szczerze, że przed Jego śmiercią tak bardzo się nim nie interesowałam, ale po Jego śmierci dopiero doceniłam Jego muzykę.. Owszem wcześniej znałam Smooth Criminal, Billie Jean czy Thriller . . słuchała Jeog muzyki, ale jak już mówiłam, dopiero kiedy zmarł doceniłam Jego twórczość! Zawsze Go szanowałam i słuchałam Jego muzyki, ale teraz szanuję Go jeszcze bardziej.. Ogólnie znam wszystkie Jego piosenki, oglądałam wszystkie Jego teledyski, wszystkie koncerty i dokumenty o nim .. Dla mnie był, jest i będzie największym artystą na świecie i wspaniałym człowiekiem.
Co do tych, którzy stali się "fanami" po Jego śmierci ... yyy "brak komentarza" .. nie słyszeli piosenek MJ i nagle dowiadują się, że nie żyje i co .. od razu koszulka z napisem "Michael Jackson'fan!" .. żal

blueing

ile jeszcze będzie takich tematów? udzielam odpowiedzi: zrobiło się o nim znów głośno i lud sobie przypomniał że był kiedyś taki Michael Jackson, który kurde miał talent

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones