Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Słuchajcie palanty. Zauwarzyłem że każdy antyfan Michael'a ocenia go po wyglądzie, tej aferze z pedofilią itp. Słuchać. Żaden wasz argument, o jego twarzy i tych sprawach nie zmienia faktu że to jeden z największych piosenkarzy i tancerzy na świecie. Jest jednym z najlepszych. Praktycznie każda jego piosenka jest hitem. Zgadzam się z tymi co mówią że ma straszny wygląd, ale jak mówiłem to nie zmienia faktu że to król muzyki. Nie wiem poza tym co za debil może talent oceniać po wyglądzie. To tak jak ja bym miał powiedzieć że zawsze najlepiej grają ci aktorzy którzy są najprzystojniejsi. Gdyby wasza niechęć do Jacksona wynikała z tego że nie odpowiadałaby wam jego muzyka to bym się nie czepiał, ale skoro po wyglądzie oceniacie to się walcie na ryje. Sami spróbujcie zaśpiewać albo zatańczyć chociaż w połowie tak dobrze jak on. Pozdro dla jego fanów ;) (Tych co go nie lubią za muzykę też szacunek, ale ci co za wygląd niech się pieprzą (_!_))

United_

United powiedziałeś to najlepiej jak można było powiedzieć i zgadzam się z tobą w stu procentach
PS Billie Jean & Say Say Say

United_

jESTEŚ WIELKI!!!!!!!!!!!!!!!!!! MICHAEL JACKSON ZAWSZE ZAWSZE ZAWSZE BĘDZIE KRÓLEM! JEGO DUSZA JEST TAK CUDOWNA, KOCHAM GO CAŁEGO, PRZY JEGO PIOSENKACH SERCE MI PĘKA! BARDZO BARDZO SERDECZNIE POZDRAWIAM FANÓW MICHAELKA!!!!!!!! FANÓW ZAPRASZAM NA MOJE GG:7714541

United_

podziwiajcie kunszt http://www.youtube.com/watch?v=-eGapuYUTOo
jak dla mnie to po prostu geniusz chociaż popu naprawdę nie słucham, do fanów się nie zaliczam ale nie doceniać jego nowatorskiego stylu i tego co wniósł w ogóle na scenę muzyczną to rzeczywiście debilizm i ignorancja. a tak poza tym to to jak wygląda jest spowodowane przede wszystkim chorobą skóry o nazwie "bielactwo nabyte". no tak. i jeśli chodzi o aferę z pedofilią to nikt nie pamięta że został całkowicie oczyszczony z zarzutów...ale najłatwiej oceniać jak ogół bo nie trzeba się wysilać żeby pomyśleć. ciekawe ilu z tych zagorzałych antyfanów było fanami kiedy jackson był na topie bez dwóch zdań...

pudlo

Ja muszę przyznać ;P zielenieję z zazdrości gdy widzę jego talent w tańcu. To co on wyczynia to po prostu mistrzostwo. Wszystko bym oddał żeby mnie nauczył tak tańczyć. Taniec to wcale nie obciach, ale wielka sztuka w tych czasach. No i bym miał duże powodzenie u dziewczyn ;P W każdym razie powtarzam że oddałbym wszystko żeby umieć tak wspaniale tańczyć jak Michael Jackson. Pozdro ;)

United_

całkowicie się nie zgadzam. jakby ktoś śpiewał i tańczył w połowie tak jak jackson by był wielki. Mogłeś napisać "Sami spróbujcie zaśpiewać albo zatańczyć chociaż w 1/10000 tak dobrze jak on"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones