Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Denerwuje mnie, że w jego temacie zapomina się o kwestii muzyki. A przecież chyba właśnie w tym kontekście powinno się rozważac jego osobę. Ludzie, to jest żałosne, że nie mając się do czego przyczepic wykorzystujecie jego słabości ludzkie. Jak mi ktoś napisze z uzasadnieniem coś negatywnego na temat jego muzyki to proszę bardzo. Kraj wolny. De gustibus.... Ale jak kto nie ma co powiedziec- niech po prostu milczy, a raczej oszczędza klawiaturę.
p.s. Są jeszcze w tym kraju prawdziwi fani??

antygraf

Trzeba przyznac jest genialny a to ze ludzi nie interesuje muzyka artysty tylko plotki o zyciu prywatnym to juz ich problem!

antygraf

jestem jego wielbicielką. Jego muzyka przenosi mnie w czasy mojego wczesnego dzieciństwa, kiedy to moja siostra non stop puszała jego piosenki. I już mi zostało. Nigdy nie patrzyłam na niego przez pryzmat podejrzeń o pedofilstwo - widzę tylko Króla Popu którym na pewno zostanie do końca w moim sercu. Tylko ludzie szukający sensacji widzą w nim pedofila. Nie widzą jego licznych działalności charytatywnych i wielkiego talentu..

antygraf

Ja też go bardzo lubię, jako muzyka. A zwłaszcza jego stare piosenki - 'Thriller', 'Billie jean', 'Wanna be startin' somethin'', 'Smooth criminal', 'Human nature'. Wtedy to on był doprawdy genialny...

antygraf

SĄ OCZYWIŚCIE JESZCZW FANI JEGO, Ale powoli ich zaczyna brakować ponieważ autorytetami staja się MANDARYNA DODA i TOKIO HOTEL(nic do nich nie mam)JEGO POKOLENIE FANÓW WYMIERA I JEST ICH CORRAZ MNIEJ NIE WIADOMO CZY SIĘ CISZYĆ CZY PŁAKAĆ…ALE ZAWSZE SIĘ ZNAJDZIE KTOŚ KTO GO BĘDZIE LUBIAŁ!!!MUZYKA JEST JEST MUZYKA PIĘKNĄ ACZKOLWIEK KTOŚ MOŻE JEJ NIE LUBIEĆ...POZROWIENIA antygraf:*:*:*

antygraf

ja jestem jego fanam z czego jestem dumny.On posiada talent,on kocha muzyke i on jest legendą nie to co jest teraz tw szystkie "WOKALISTKI"jak dla mnie to one tylko tyłkiem machają

malpiszon

Generalnie zgadzam się z przedmówcami. M.J jest genialny i tylko jego muzyka winna się tutaj liczyć. Niestety telewizja i ogółem media tak ogłupiły ludzi, że teraz większość ma bardzo ograniczone spektrum dostrzegania. Widzą to co chcą widzieć, a nie to jaka jest rzeczywistość. Tak się składa, że mnie osobiście (sorry za dosadność) Gówno obchodzi jego wygląd. Muzyka, którą tworzy jest jedyna w swoim rodzaju, jego wkład w tej dziedzinie jest nieoceniony. Ludzie szukający plotek i sensacji są puści i bezwartościowi jak potłuczone naczynia, to samo tyczy się tych wszystkich durnych oszołomów, ciągle powtarzających to samo, jaki to on jest okropny i chory psychicznie. Chryste! Takich ludzi powinno się izolować! A "przepiękne dupy" pokroju Lopez i Spears uchodzą za wielkie gwiazdy. Eh... świat się stacza.

Mr_Mangas

Michael jest super - najlepsa jego piosenka - Heal the World.
Uwielbiam ja - słucham jej w kółko.
:)
On jest genialny.

NaShI

proszę szanownego państwa, powinny się liczyć przede wszystkim fakty, a są one takie, że Jacko wykazywał GIGANTYCZNY talent już jako 5-6 latek: niesamowity głos (czysty i o unikatowej barwie) a przy swoim solowym albumie także niesamowity talent także jako kompozytor oraz tancerz i showman; już jego debiutancka solowa płyta "Off The Wall" naszpikowana była przebojami i stała się olbrzymim sukcesem na skalę światową, "Thriller" wystrzelił Króla Popu na orbitę (z której wydawało się, że już nigdy nie wróci... aż do połowy lat 90-tych...) bijąc WSZELKIE REKORDY i REWOLUCJONIZUJąC RYNEK MUZYCZNY. Następnie absolutnie genialny mega-hitowy album "Bad", dzięki któremu Michael został NAJWIęKSZYM ARTYSTą LAT 80-TYCH. Album "Dangerous" to ponownie praktycznie same numery 1 na wszystkich listach przebojów. Chyba w albumach żadnego artysty w historii nie było takiego stężenia przebojów w stosunku do ilości nagranych utworów. Nie zapomnijmy, że Jackson ZREWOLUCJONIZOWAł teledysk, nadając mu formę taką, jaką możemy oglądać po dziś dzień (zaczęło się od genialnego w każdym calu teledysku do równie genialnej piosenki "Thriller") - tzw. "short films"-z fabułą, nakręcone na profesjonalnej taśmie filmowej 35mm, z prawdziwą ekipą FILMOWą, wyreżyserowane przez profesjonalnego reżysera filmowego - u Jacko m.in. John Landis, David Lynch czy jeden z najlepszych reżyserów teledysków i reklam Marek Romanek.

radex78

mysle ze nie znajdziesz zadnej wsrod slawnych gwiazdek i gwiazd zajmujacych sie muzyka, ktora by tanczyla tak jak on. Ja przynajmniej jeszcze takiej nie spotkalam;) Spiewal ladnie. W sumie to nie powiem, tez zartowalam z jego odpadajacego nosa (choc to ponioc tylko plotka jak sie owiedzialam z tego forum) czy innych wad, kiedys nawet zartowalam sobie z kolezanki ktora byla jego wielka fanka, ale ostatnio sie do tego faceta przekonalam i uwazam ze to nie wyglad jest najwazniejszy ale wnetrze, a Michael jest dobrym i bardzo kreatywnym czlowiekiem.

kryptonim_zajec

ja też go uwielbiam! dla mnie nadal jest królem popu, nikt nie śpewał takich super piosenek jak on, jest genialny tzn był. Wyobrażcie sobie go jakby nie zmnienił koloru skóry ani by tam go on nic nie oskrażali nadal pewnie był by na szczycie aj ale by było cudownie!

antygraf

ja też lubię jego muzykę, ale w tym wypadku jego życie prywatne powinno nas obchodzić. gdyby seryjny morderca i gwałciciel robiłświetną muzę czy też byś tak go lubił(a)?? wszystko jest ok kiedy nie krzywdzi się innych.

Skyler

a jaką masz pewność że on krzywdzi ludzi? zapewne to wszystko jest wymyślone aby wyłudzić kase , o nic więcej nie chodzi.

kosmitka_

a to co robi swoim dzieciom?? nie widziałaś/eś zdjęć na których chodzą one z maskami na głowach żeby paperazzi nie zrobili im zdjęć!!!!!!!!! największą krzywdę wyrządza właśnie im!!!!!!!!!!! nie mają nic z beztroskiego dzieciństwa. albo kiedy trzymał dziecko poza barierką balkonu!!!!!!!!!!

Skyler

A zastanow sie jaka krzywde by im wyrzadzil ozwalajac paparazzim ich fotografowac! Przeciez one nie mialyby dziecinstwa tak jak Jackson! Ale on jest dobrym ojcem i chce uchronic przed tym swoje dzieci bo sam przez to przeszedl!
A z ta barierka to bylo tak ze fani i fotografowie oblezyli jego dom i domagali sie zeby wyszedl z dzieckiem! Trzymal je normalnie tylko sie zachwial

Skyler

A np. 2Pac, skoro już mowa o muzykach, on przecież jest traktowany jako idol, a niestety święty nie był... O jego licznych gwałtach nie wspomina się zbyt często tylko dlatego bo ktoś go zabił!

Ja jestem fankom Michaela. Jego głos i taniec są jedyne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones