Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson
jasonxxx

zgadzam się !

użytkownik usunięty
jasonxxx

Oczywiście. Mike był jedyny. Nie król popu, tylko król muzyki. Z całym szacunkiem do pana Presleya :)

Cóż,nie zgadzam się. Moim królem muzyki(i nie tylko) jest Freddie

Mila1505

Freddie>Michael>Bruce Springsteen - to moi trzej królowie muzyki ;)

DoomedMistress

To w 1/3 się zgadzamy :-)

użytkownik usunięty
Mila1505

Teraz i ja bym tak napisał. Potrzebowałem tych kilku lat, żeby stwierdzić, że to Freddie jest moim królem (królową) muzyki.

Zaraz za nim Michael!

Ja też od stosunkowo niedawna jestem fanką Freddiego i Queen. Lepiej późno niż wcale.Chłonę całą dyskografię,dokumenty, biografie,koncerty. Mam wrazenie jakby ta cudowna muzyka i postać frontmana były ze mną od zawsze ;-) Ale te tematy można podejmować na innym forum :-)

jasonxxx

Nie nie, Michael Jackson niekwestionowany król popu, a Elvis Presley niewątpliwy król rockandrolla, ludzie patrzcie na to wszystko w jakichś kategoriach :)

Wirginczyk

masz sporo racji, jednakże muzyka MJ to (wg mnie) znacznie wyższa półka. chociaż tego porównywać też nie można, bo czasy inne, nurty inne...

jasonxxx

Elvis i Jackson byli "królami" popularności swoich epok.Mają ze sobą dużo wspólnego wprowadzili oryginalny rozpoznawalny an całym świecie specyficzny image.Umarli w podobny sposób zniszczeni przez narkotyki i leki.Ich śmierć wywołała podobną panikę na świecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones