Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

To było tylko kwestią czasu!

http://www.youtube.com/watch?v=4LNoljiAajo

Fajnie, by było. Niestety, to niemożliwe...
Nie mogę tego oglądać, bo ryczę... Chciałabym, żeby było prawdą... Bardzo...

użytkownik usunięty
Black_Hunter

Zapewne, nie Ty jedna.. ;-/

Stracić tak dobrego, uzdolnionego człowieka przez błąd lekarski. Nie mogę się z tym pogodzić. Nawet po 5 latach to boli... Pewnie nigdy nie przestanie... No cóż. Mimo wszystko trzeba się z tym jakoś pogodzić, ale szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia jak...

Black_Hunter

Jaki błąd lekarski? To illuminaci go zabili.

mativandamme

W jaki sposób?

Black_Hunter

Wstrzykneli mu truciznę.

mativandamme

Autopsja wykazała coś innego...

Black_Hunter

Bo ich przekupili i napisali co innego w akcie zgonu...

mativandamme

W celu?

Black_Hunter

No w celu sfałszowania aktu zgonu, bo ponoć Michael im się przeciwstawiał i go zabili. Kumasz teraz?

mativandamme

Chodziło mi o to, w jakim celu go zabili, ale dzięki za wyjaśnienia. Nie do końca w to wierzę, ale ok.

Black_Hunter

Poczytaj o Illuminati, to się dowiesz jaki to mógłby być cel. Przecieć DWUpak zginął z ich ręki bodajże.

mativandamme

Nie wierzę w takie bzdury jak iluminaci

Nikt nigdy nie dorówna Królowi, mimo iż hologram tylko momentami przypominał Króla, to niestety oglądam to nonstop....

Wkurzające jest to iż jak chcą to potrafią, mam na myśli że prze te lata kiedy Jackson borykał się z problemami, nikt mu nie pomógł wydostać się z kłopotów przy tak wielkim jego potencjale i marce.....a teraz samo go wskrzeszają.
Może Michael im się sprzeciwiał, nie chciał być ich marionetką....
Teraz to już nie istotne, ponieważ jest w przemyśle muzycznym nawet po śmierci....z resztą to samo co Elvis....
Gdzie rządzą pieniądze tam nie ma żadnych reguł.....

użytkownik usunięty
Rossoneri1

Ja tylko chciałbym wiedzieć, czy jego śmierć była w 100% dziełem przypadku, spowodowana "błędem lekarskim"...

Tego nigdy się nie dowiemy, lecz myślę że śmierć przyniosła ukojenie dla jego duszy.....

użytkownik usunięty
Rossoneri1

No tak... Trzeba myśleć pozytywnie! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones