Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Serce mi się kroi jak czytam te nieprzemyślane i fałszywe oskarżenia na temat Michaela! Czemu to robicie? Dlaczego Go o wszystko obwiniacie? Zostawcie Go w spokoju, a zajmijcie się kimś innym (nie będę pisać kim, bo jest wiele takich osób w show biznesie, które ewidentnie zasługują na potępienie!) Szanuję Wasze, odmienne zdanie, ale nie nazywajcie go POTWOREM! Bądźcie ludźmi i okażcie zrozumienie oraz szacunek, dla nas, fanów Jacksona! Niedawno oglądałam z archiwum wywiad z Jacko i on stwierdził, że w serduszku zawsze będzie dzieckeim...Strasznie mnie to wzruszyło. Kocham Was Fani Michaela, wierzę, że zawsze będziecie go wspierać. Pozdrawiam:)

lady_marion_3

Lady Marion, normalnie kocham Cię za ten temat ;DD Michael był, jest i na zawsze pozostanie Królem Popu - zresztą, co ja gadam - Królem wszystkiego! :D Szkoda tylko, że był szanowany do czasu kiedy nie rozpoczęły się jego problemy ;/ Obecnie w świecie muzycznym są setki pseudo gwiazd które nie robią nic, żyją dzięki skandalom - nie twierdzę, że o Michaelu nie było głosno dzięki kontrowersjom. Ale ten człowiek zrobił tyle dobrego dla muzyki że nie sposób go za to skrytykować, wszystko co robił było doskonałe, absolutny przełom w muzyce rozrywkowej. Zauważyłam że najczęściej obrywa mu się za wygląd, co strasznie mnie boli ;/ Jak napisałam w poprzednim poście - ludzie krytykują go za to jak wygląda a nie za twórczość która jest genialna i nie można jej nic zarzucić.

Peace! :)

SugarCult

Ja też Cię za to kocham:* My, wierni Fani zawsze będziemy się wspierać i żadne plugawe plotki tego nie zmienią! Ps. Niebawem pokażemy im wszystkim, bo Michael obecnie pracuje nad nowym albumem. Pozdrawiam:*

lady_marion_3

http://pl.youtube.com/watch?v=nCpD72b-dfs&mode=related&search= TAKI MICHAEL MA BYĆ ZAWSZE I NIE MOŻE PRZEJMOWAĆ SIĘ GŁUPIMI PLOTKAMI! MAM NADZIEJE, ŻE ZOBACZĘ JESZCZE KIEDYŚ JEGO UŚMIECH...

lady_marion_3

standard jazzowy w nowej jakości. uwielbiam jego wersję "smile". no i ten powalający uśmiech. boskie :D

lady_marion_3

Fani prosza o zalozenie oficjalnej strony internetowej informujacej na biezaca o ostatnich poczynaniach Michaela. Swoją prosbe motywuja faktem, ze media wykorzystuja brak oficjalnego zrodla informacji i wciaz produkuja falszywe doniesienia. Oficjalna strona miala byc podobno uruchomiona juz 7 miesiecy temu, ale do tej pory nie podjeto zadnych krokow w tym kierunku. Prowadzona przez Sony strona michaeljackson.com nie jest na biezaca aktualizowana.

Petycje podpisac TYLKO RAZ, uzywajac PRAWDZIWEGO IMIENIA I NAZWISKA, nie nicka. Link:

http://www.gopetition.com/online/13297.html

jesli nie chcecie, aby Wasze nazwisko bylo widoczne, zostawcie okienko przy "Signature Display" puste, wtedy bedziecie na stronie ogolnie dostepnej widnieli jako "anonymous", a nazwisko widoczne bedzie tylko dla autora petycji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones