Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Ci którzy mówią to co mówią o Jacksonie mam gdzieś, ale nie odpowiem im tymi samymi słowami, bo chamem nie jestem. Oczywiście pozwalam wam mieć inne zdanie, ale nie za ładnie jest wyrażać je w taki sposów, w jaki wyrażacie. Ja mam odmienne zdanie. Wiem, że Michael jest niewinny. To, że jest trochę dziwny nic nie znaczy. Nie ma ludzi prawdziwie normalnych. A, że trochę kasy zarobił na swoim talencie, to chcą ją teraz od Niego wyłudzić. Owszem, popełnił błąd - za dużo operacji, to fakt. Przerwano jednak karierę najlepszego piosenkarza 20 wieku - mógł też królować w 21...

Schwarzenegger_47

wiesz to dobrze bo ostatnio doszly dowody ktore zapisala kamera tak wiec idzie do paki...i tam jest miejsce zbokow

Kunk_Lio

Ogłoszono,że Michael Jackson jest niewinny.
Jestem z tego powodu bardzo zadowolona.

Kunk_Lio

Ogłoszono,że Michael Jackson jest niewinny.
Jestem z tego powodu bardzo zadowolona.

frescosenorita

Oczywiście, że jest niewinny i oczywiście nie cieszy mnie to, że przez jakąś żądną kasy babę KRÓL POPU został bakrutem bez perspektyw na dalszy rozwój kariery...

Albertino

Bo jakbyście nie wiedzili to i tak jak go uniewinnią to Jackson kasę wydać musi :|

Schwarzenegger_47

Oczywiscie ze jest niewinny. Za bardzo kocha dzieci zeby ktoremus cos takiego zrobic. Nie wierze w to, tak jak wielu ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones