Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

z tego co wiadomo to Michael był strasznie zakochany w Dianie.Z nagrań ujawnionych nagle po jego śmierci , wychodzi an to , że była miloscia jego zycia.Co o tym myśicie?
Wedlug mnie Diana to obłudna , łakoma zysków baba.Kokietowała wszystkich facetów żeby zyskać sławę i pieniądze.Do tego skrzekliwa i robiąca na sile wokól siebie szum.Michael miał chyba rozum i oczy w dupie za przeproszeniem , że był w niej tak na zabój zakochany.Współczuje mu , zwłaszcza , ze ona go olewala i bawiło ją , że on ją ma prawie za Boga.

IKnowWhatYouAre

Boże co za bzdury.Ręce opadają.
<za krótki><za krótki>

IKnowWhatYouAre

Oglądałam kiedyś wywiad z Michaelem i powiedział ze kocha Diane, jak bym młody byli ze soba bardzo związani. Michael na każdym kroku chciał być taki jak ona.

IKnowWhatYouAre

co ty tam pierdzisz?... a skąd ty to wszystko wiesz? Znasz ją? A może byłeś jednym z tych biednych oszukanych zdolnych facetów? Co za bzdury...

użytkownik usunięty
IKnowWhatYouAre

Zabawne. Diana pochodziła z wielopokoleniowej i bogatej rodziny, która swoim majątkiem przewyższała nawet rodzinę królewską. A porównywanie Diany do Twojego króla jest conajmniej niestosowne i budzi uśmiech politowania na mojej twarzy.

To się lituj. Co ma majątek do tego jak się zachowywała?

użytkownik usunięty
IKnowWhatYouAre

Zmienia Twoją wypowiedź, ściślej to zdanie.
"Wedlug mnie Diana to obłudna , łakoma zysków baba.Kokietowała wszystkich facetów żeby zyskać sławę i pieniądze".

Zysków ze sławy. I tak jej nie lubię. Broń jej sobie ile chcesz.

użytkownik usunięty
IKnowWhatYouAre

A po co były jej zyski ze sławy ? To ona, żona następczyni tronu była w blasku fleszy, a każdy jej ruch był obserwowany, mimo iż nie odgrywała żadnych znaczących ról we sprawowaniu władzy. Tak samy było z Jackie Kennedy. No oczywiście że nie będę jej bronić. Przeczytałam mnóstwo biografii Diany i obejrzałam kilka dokumentów jej poświęconych, więc na pewno nie będę pisała wypracowania abyś z łaski ją polubił. Nikt Ci nie karze. Podobnie jak obrażać. No chyba że przedstawiłbyś jakieś konkretne dowody i sytuacje, wtedy mogę "z łaski swojej polubić tą dyskusję".

haha, Tobie chodzi o Diane Spancer? No to się nie dogadaliśmy bo ja miałam na myśli Dianę Ross.

użytkownik usunięty
IKnowWhatYouAre

Hahhahahahahhahahhahaha, co za przypadłość ;D Pomyślałam o księżnej, ponieważ z nią Michael też miał mieć podobno jakieś powiązania tzn. dotyczące wzajemnego uwielbienia. Ale jak widzę to nie jest tematem tej dyskusji :) Przepraszam więc za mocne słowa, ale doszło do małego nieporozumienia ;)

No cóż. Zdarza się. Ta Diana i ta Diana. Do księżnej nic nie mam.

użytkownik usunięty
IKnowWhatYouAre

:D Jeszcze raz przepraszam.

Wybaczam haha

użytkownik usunięty
IKnowWhatYouAre

Ale ale co do oceny D.Ross chyba się nie opierasz na piosence Dirty Diana, co? ;>

Nie. Na innych źródłach. Chociaż imię Diana pojawia się w tej piosence i w teledysku Who is it. Obie piosenki nie zbyt pochlebne o kobiecie.

użytkownik usunięty
IKnowWhatYouAre

Myślałem, że na niej, bo Mike podobno zapewniał, że Dirty Diana nie jest o Dianie Ross.

Michael w zyciu by się nie przyznal

IKnowWhatYouAre

To chodziło o Diane Rose a nie księżną :D!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones