Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Mam pytanie do fanów Michaela Jacksona? Czy słuchacie innych artystów niż Michael? Jeżeli tak to jakich?

candyboy007

Oczywiście, że tak, ale jeżeli chodzi o mnie to w większości są to artyści z lat 80/90.... a mogę wiedzieć skąd to pytanie???

candyboy007

Ja rowniez slucham wielu innych...
Sting, Eurythmics, Aerosmith i wielu innych...
Takze jestem ciekaza skad takie pytanie...

Siggy

Ja równiez od lat 70- do niektorych współczesnych.. i to pytanie chyba nie ma sensu, bo kazdy powie ci tu co innego, bo Michaela słucha sie niezaleznie od tego czego słuchasz na codzien.. ;)

janet1

Jak na razie widać, że gustujecie w artystach nieco starszego pokolenia. Pytanie to zadaję, bo większość fanów, których znam, słucha wyłącznie Michaela. W ten sposób ograniczają się muzycznie. Ciekawy jestem czy inni też tacy są. Jak na razie widać, że nie.

candyboy007

Oczywiście - Presley'a ... jego piosenki są tak samo boskie jak MJ [*]

candyboy007

jasne że słuchamy innych choć MJ zawsze będzie na #1, ja osobiście lubię klimaty R&B no i oczywiście POP (Ne-Yo,Justin,Usher,Rihanna,Beyonce i dużo by wymieniać jeszcze) uwielbiam również Christine Aguilere - ma wspaniały głos, rzadko kiedy się teraz taki zdarza :) a jeśli chodzi o muzykę klubową to liczy się tylko David Guetta :P

kasia_ldz

hmm.. ja słucham różnej muzyki ;)
metalu, punka, rocka, grunge, reagge i japońskiego rocka ;)
popu rzadko, najwyżej to co usłyszę w radiu i Michaela ;)

rozilla

Freddie Mercury i ogólnie zespół Queen

<za krótki>

kasia_ldz

Nie chcę cię obrazać ani nikogo,ale uważam ze wykonawców których wymieniłaś,nie mogą być porównywani ani stawiani obok Michaela Jacksona,tych co wymieniłaś to czysta komercha i za niedługo już nie będziesz pamiętała że takie zespoły były.Podejrzewam,że jesteś szaloną nastolatką i słuchasz(ubierasz się też)tak jak to jest narzucone,czyli jednym słowem nie masz własnego stylu,ale nie przejmuj się taki wiek.

ciapek85

TO POWYŻEJ DO KASI Idz ,i wszystkich zwariowanych nastolatków:D

użytkownik usunięty
ciapek85

Łoo ja mam 15 lat.. Ale nikt mi niczego nie narzuca - tego co powinnam lubić itd. KOcham Reggae, Soul, RnB, Michaela, lubię też stary, czarny Rap, albo z innej beczki - DŻEM. Słucham legendarnych wykonawców, którzy zasługują na szacunek - MJ, Bob Marley, Riedel, Brown, The Beatles... Ale Ci młodzi też są ciekawi, no nie mówię o Lady Gadze, czy Rihannie... Ale taka Alicia Keys, albo Pink mają swój styl i piszą na prawdę ambitne teksty...
Nie wszyscy nastolatkowie słuchają byle czego...

Pozdrawiam.

candyboy007

No raczej. Od muzyki znanej Twoim dziadkom, opierającej się głównie na wokalu i śladowej ilości instrumentów w tle, aż po dzisiejsze wytwory komputerów przyozdobione jakimkolwiek brzmieniem człowieka, co przypadkowo nazywa się wokalem (techno, trance).

W moim przypadku wygląda to tak, że mało jest zespołów których słuchał bym od deski do deski czy w większych ilościach różnych tracków, ale jeśli chodzi o kilka poszczególnych utworów (przeważnie największe hity artystów), to lista sięga niemalże pradawnych czasów :D.

Chuch Berry, The Beatles, Ricky Nelson, Harrison, McCartney, Lennon, James Brown, Ray Charles, Elvis Presley, Jimi Handrix, Queen, ACDC, , Bonnie Tyler, Iron Maiden, Michael Jackson, Kenny Loggins, Alice in Chains, Nirvana, Pearl Jam, Depeche Mode, Linkin Park, KoRn, Slipknot, , Crossfade, Disturbed, Drowning Pool, Enter Shikari, Fil Colins, Sting, Evanescence, Godsmack, Justin Timberlake, Lady Gaga, Kings of Leon, Lostprophets, Marilyn Manson, Megaherz (GER), Mudvayne, Nelly Furtado, Nine inch Nails, Oleander, One Republic, Placebo, Radiohead, Reveille, Royksopp, Sigur Ros, Sinch, Skillet, Soil, Spineshank, SR-71, Trapt, Timbaland, Tool, A Perfect Circle, La Roux.

Z polskich: Perfect, Coma, Riverside, Grechuta, Banda i Wanda, Stare Lady Pank.

To tak dorwawszy telefon i spisawszy trochę z tego co się tam mieści. Lista jest dużo szersza i jakbym się zastanowił dużo starsza, ale nie obfituje w całe krążki danego artysty. Twój stereotyp odnośnie fanów Michaela, którzy lubiliby tylko jego muzykę możesz śmiało wrzucić między bajki. Uważam go za największą gwiazdę i największego artystę muzycznego świata w historii, choć głównie słucham Rocka i metalu ;). Nice one?

Uziel

O.N.A., Chylińska, 30 seconds to mars, Breaking Benjamin, Play
Bullet For My Valentine, James Blunt, Deftones, Motörhead..........

Ta lista końca nie ma, mógłbym sobie co chwilę przypominać po co lubię sięgać... Uwierz, obrażasz fanów Michaela tak uogólniając :).

Weź pod uwagę też to, że sam Michael nie tworzył typowego, ubogiego popu. Sięgał po świetnych instrumentalistów, jednych z najlepszych na świecie gitarzystów (Van Hallen, Slash); śpiewał w duetach z Legandami Rocka (Freddy Mercury, Paul McCartney); inspirował się ojcami wielu gatunków (James Brown, Fred Astaire).

Jego muzyka zahaczała o bardzo różne gatunki. Pop to straszne uogólnienie. Można by się doszukać takich gatunków jak: Rock&Roll, Blues, Rhythm and Blues, Soul, Funky, Synth pop , Disco, Dance, Jazz, Gospel, czy nawet Hiphop/rap. Michael bardzo lubił "big beat'ować"

Uziel

zgadzam sie ze Michael tworzyl rozna muzyke i szczerze zdziwilam sie jak kiedys w jednym z tematow przeczytalam wypowiedz ze tworczoc Michaela nie miala nic wspolnego z zadnym innym gatunkiem jak tylko POP a juz w szczegolnosci nie z Rockiem... No ale nic ludzie sa rozni....

Moimi ulubinymi artystami sa raczej piosenkarze/piosenkarki z lat 80/90 (poki to muzyka i piosenki byly bardziej roznorodne niz obecnie przynajmniej moim zdaniem) ale musze przyznac ze wg. mnie praktycznie kazdy artysta ma przynajmniej jedna bardzo dobra piosenke w swojej karierze....

użytkownik usunięty
candyboy007

No pewnie że slucham

;DD

Timbaland, Chris Cornel, Black Eyed Peas, David Guetta, Kelly Rowland, Ciara, Pitbull, Tinchy Stryder i wiele innych

Głównie lubię hip hop R&B no i pop :)

candyboy007

ja słucham różnej muzyki, no ale raczej preferuje rock i lata 70, 80 :)
oczywiście michaela, a z bardziej "współczesnej" muzyki, yo co wpadnie mi w
ucho :)

candyboy007

Muzyka klasyczna,Marc Bolan i TRex no i MJ.

użytkownik usunięty
candyboy007

Hmmm...:
- Aerosmith
- Guns n' Roses
- Bryan Adams
- Tenacious D
- Budka Suflera
- UB40
- Europe
- Eric Clapton
- Elton John
- Michael Bolton
i wielu, wielu innych... :)

Pzdr.

użytkownik usunięty
candyboy007

Oprócz Króla słucham Alicie Keys, Beyonce, Justina Timberlake, ushera, Sean Paul, Shaggy, Fugees, Black Eyed Pease, Janet Jackson :)), Ice Cube. Boba Marleya, Jamesa Browna.. I jeszcze wielu innych. Nie lubię szufladkowania muzyki i w moim sercu gra Soul, poprzez Hip-Hop, Reggae, na funky kończąc :) Pozdrawiam, trzymajcie się :)

muzyka Michaela ma to do siebie, że (jak ktoś kiedyś już zauważył) nie da się jej zaszufladkować. teoretycznie jest to gatunek pop, ale ja nie jestem do końca przekonana: generalnie słucham mocnych brzmień, alternatywy, ale muzyka Michaela trafia do mnie w 100%. charakterystyczne jest to, że na pytanie czego słuchasz odpowiadam, powiedzmy, rock,metal i Michael Jackson a nie rock,metal i pop :)

mehvet

całkowicie sie z tym zgadzam.. Zawsze uważałam, że Michael to osobny gatunek muzyki.. jedyny w swoim rodzaju ..

candyboy007

oczywiście ...
- Rammstein
- An Cafe
- Eminem
- The Beatles
- Elvis Presley
- Black Eyed Peas
^^

candyboy007

No, ba:-)
Janis Joplin, David Bowie, Queen, Scorpions, Dżem, Agnieszka Chylińska(oczywiście w starej wersji),Janusz Radek,Myslovitz,Amy Winehouse,Elvis Presley, Frank Sinatra,Lordi, H.I.M,The Beatles...
Jestem otwarta na każdy rodzaj muzyki,jedyne czego się wystrzegam to współczesnego badziewia, chyba nie muszę mówić jakiego:-)

Ekranizacja

Popieram,oby jak najmniej badziewia,ale trudno ktoś tego musi słuchać..

candyboy007

Ja także słucham innych, ale oczywiście najczęściej właśnie jest to Michael. :)

candyboy007

Queen, Led Zeppelin, Guns n' Roses, The Beatles

candyboy007

Jasne procz MJ , Janet , J5/Jackons, Jermaine, Randego , Jackiego Jacksonów. Poza tym słucham Ich Troje, Roxette, aaliyah , Timberlaka , Shy;m duzo francuskiej muzyki , oraz tanecznej.

Justine_ich3

Ojojoj, dużo tego. Mój gust muzyczny jest dość eklektyczny.
Słucham metalu, popu, punka, rocka, często też punk rocka. ;)
Ale nie gardzę też ska, jazzem i klasyką.
I zaświadczam, nie każda nastolatka jest idiotką. :)

candyboy007

Nie, w ogóle xD no nie mogę, co to za, wybacz, głupie pytanie? Oczywiście, że tak...

googaify

a jakich? tak pokrótce ode mnie to: Celine Dion, Freddy Mercury, Jimmi Hendrix, Jackson Brown, Eagle Eyed Cherry, Ray Charles, Edith Piaf, Lara Fabian, Queen, Scott McKenzie, Barbra Streisand, Jermaine Jackson, Placebo, Gazebo

z tych nowych zdecydowanie mniej, ale za to baaardzo zróżnicowane, od System of a down czy Within Temptation, aż po Davida Guette

candyboy007

the beatles queen elvis presley whitney houston

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones