Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Jaka jest Wasza ulubiona piosenka Michaela Jacksona - najlepszego artysty w historii....moja to zdecydowanie Man in the Mirror...

MJ__forever

zdecydowanie Man in the mirror i They don't care about us!! Poza tym wiele wiele innych, trudno z tych wszystkich wybra te ulubione, jeszcze: Scream, The way you make me feel, Black or white, history, Dirty diana..... i wiele innych

użytkownik usunięty
MJ__forever

Ciężko wybrać... Lepiej zapytać o wymienienie z każdej płyty;p... ale uwielbiam "Who Is It", "In The Closet", "Give In To Me" (zresztą płyta "Dangerous" jest moją ulubioną!) oraz "They Don't Care About Us", "Blood On The Dance Floor" i "Unbreakable".

MJ__forever

W kolejności przypadkowej... "Billie Jean", "Thriller", "Bad", "Earth Song", "They Don't Care About Us", "Black or White", "Scream"... Tak czy tak, kocham dużo więcej Jego piosenek i to tylko ścisła czołówka.

użytkownik usunięty
MJ__forever

'Who Is It' - zawsze będzie dla mnie najlepsza. Poza tym za dużo by wymieniać ;-) Ale lubię z niewymienianych zbyt często 'Ghosts', 'BOTDF' czy 'Unbreakable'.

Smooth Criminal - moja ulubiona piosenka na zawsze.

pitrzel

Ain't no sunsine
Give into me
If you don't love me
Shout
Come together
Ghosts
Whatever happens
Dirty Diana

MJ__forever

"Billie Jean." Ta piosenka hipnotyzuje. No i "Smooth Criminal"

Szafira

1. Will you be there
2. Earth Song/You are not alone
3. Bille Jean/Thriller
4. Heal tje world
5. Black or White
6. We are the world
7. Bad
8. Last Children
9. They don't care about us
10. Human Nature
11. Man in the mirror
12. Beat it
13. Dirty Diana
14. The way you make me feel
15. Smooth Criminal
16. Dangerous
17. Leave me alone
18. This is it
19. Ben
20. Liberian girl

MJ__forever

Odświeżam temat
Moje top według kolejności:
Earth Song
Smooth Criminal (również ulubiony teledysk)
Stranger In Moscow
They don't care about us
Beat it
Bille Jean
Black or White
Bad
The way you make me feel
You are not alone

MJ__forever

Różnie to bywa. Co jakiś czas zmieniają mi się ulubione utwory Michaela... Było uwielbienie do Bad, You are not alone, Fall again, Dirty Diany, Smooth Criminal, Thrillera, Smile, Ben'a i innych... jednak jeden utwór pozostaje bez zmian absolutnym numerem 1: piękna melodia i ponadczasowe przesłanie: "Man in the mirror" :)

MJ__forever

Strasznie trudne pytanie ale jeśli mam wybrać jedną to "Smooth criminal" he he he Annie are You ok Annie? :D
Warto jeszcze wspomnieć o innych niesamowitych hitach : "Blood on the dance floor", "Give in to me", "Earth song" czy "Billie Jean" oraz o tych mniej znanych (niesłusznie) jak "On the line", "Fly Away", "Streetwalker" czy "Mind is the magic"

anyxx

Ja od kiedy zobaczyłam Cirque du Soleil Michel Jackson Immortal Tour nie mogę przestać słuchać ich wersji... Dangerous version jest po prostu niesamowita... A cały występ... Uff.... To już zupełnie inna sprawa.... Jedno tylko powiem an ten temat: cieszę sie ze miałam okazje na to pójść.... Oto link dla zainteresowanych o czym mówię:
http://www.youtube.com/watch?v=2Wpy8_F0cKE

sisi421

a do mnie kompletnie nie przemawiają przeróbki przygotowane pod Immortal CDS... w przypadku niektórych piosenek uważam nawet, że je zmasakrowano... Być może oglądając całe show wygląda to zupełnie inaczej natomiast słuchanie w domu zdecydowanie sucks...
Jestem fanką wersji albumowych no i oczywiście Demo... btw polecam demo We are the world :)

anyxx

Może właśnie to sprawiło, ze tak bardzo podobają mi sie te wersje.... Kiedy kojarzysz muzykę z emocjami i tym co widziałeś jest zupełnie inaczej.... a show i emocje podczas tego występu to było coś niezapomnianego....

sisi421

Przyznaj się gdzie miałaś okazję zobaczyć przedstawienie? <zazdrość> chociaż tak jak mówię dla mnie najcudowniejszy jest oryginalny MJ bez żadnych przeróbek i udziwnień. Jego głos jest tak wspaniały, że nie musi być przyozdobiony niczym dodatkowy.

anyxx

Ja miałam okazje zobaczyć ten wytęp dwa razy.... jeden w NJ na ktorym to siedzialam zaraz pod scena i za ktory zaplacilam 300$ a za drugim razem widzialam to w NYC w Madison Square Garden.... za ten nie placilam az tak duzo bo mialam dosc dalekie siedzienia ale do czego zmierzam to do tego ze sama atmosfera byla niesamowita.... wyobraz sobie ze siedza wokol Ciebie ludzie w zakresie wiekowym (pisze o tym kogo ja osobiscie widzialam) od ok 7 do ok 80 lat.... i oni wszyscy podobnie jak Ty uwielbiaja jego tworczosc... wszyscy sie bawia, klaszcza i zdaja sie cieszyc z tego ze moga tam byc.... co do muzyki to oni glownie uzywali orginalow z tym ze laczyli je tematycznie tak jak np. smooth criminal z dangerous a dangerous z in the closet... co wiecej cale przedstawienie zdawalo sie byc wzorowane na serii koncertow "this is it" wiec tak naprawde w wiekszosci to on zaplanowal jak to bedzie wygladac... ;p

sisi421

Pozazdrościć... gdybym była w USA też na pewno wybrałabym się na show. Póki co przesłuchałam płytę z wersjami z immortala i powtórzę, że zdecydowanie jestem przeciwna w przypadku MJ takiego udziwniania i przerabiania. Połączenia piosenek tego powinno się zabronić... a i do gustu nie przypadło mi to co zobaczyłam w filmie This is it... Momentami niestety i piszę to z bólem serca to była karykatura wielkiego Michaela. Wychudzony, zdezorientowany etc.... ale po przeczytaniu książki "Mój przyjaciel Michael" obraz mi się znacząco rozjaśnił i w sume nie powinno mnie to dziwić...

anyxx

Pisząc o This Is It nie miałam na myśli filmu tylko to jak sam koncert by wyglądał.... Tzn kolejność piosenek, efekty specjalne, tancerzy, choreografię itd... Co do piosenek to ja nie jestem aż tak bardzo anty tak długo jak nie przerabiaja piosenek żeby brzmialy bardziej modernistyczne używając jako pokładu np. techno...

MJ__forever

Hohoho, ciągle mi się zmienia xD Ostatnio to chyba Break Of Dawn, Heaven Can Wait, You Rock My World. I chyba jeszcze Give In To Me. No i The Way You Make Me Feel. I jeszcze They Don't Care About Us xD Aha, i jeszcze Remember The Time ...

MJ__forever

Moja to Beat it,choć za samym artystą jakoś specjalnie nie przepadam.

MJ__forever

1. Billie Jean
2. Smooth Criminal
3. Thiriller
4. Black or White
5. Another Part of Me

MJ__forever

Break of dawn, Butterflies, Carousel, Cheater, Cry, Dirty Diana, Elizabeth I love you, Fly away, If you don't love me, Man in the mirror, Mind is the magic, One more chance, P.Y.T., Scared of the moon, no i takie jak Thriller, Billie Jean, Black or White itp, to nawet nie wspominam bo wiadomo, te są oczywiste.

MJ__forever

Jedna z jego najlepszych piosenek w moim mniemaniu również w postaci dobrego remixu (kwestia gustu)

http://www.youtube.com/watch?v=xOOStJ-Cf1s

MJ__forever

najlepsze jest: Billie Jeans, Don't stop till you get enough, you rock my world i bad :D

użytkownik usunięty
MJ__forever

Smooth Criminal,Man in the Mirror,Billie Jean,They don't care about us,Place with no name,Beat it,Black or white,Love never felt so good,Bad,Heal the World,Hollywood,Hold my Hand,The way you make me feel,Dirty Diana,Rock with You,I just can't stop loving you,Thriller,Remember the time,Don't stop 'till you get enough,Stranger in the Moscow,Earth Song,You're not alone,Blood on the Dance Floor. Takie best of the best :D

MJ__forever

"Bad" ;)

MJ__forever

Dirty Diana <3

MJ__forever

według mnie najlepsza jest piosenka earth song

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones