Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Nie ukrywam, że znaczna część (poza kilkoma kawałkami) jego twórczości do mnie nie przemawiała, ale za napisanie (wespół z Lionelem Richie) 'We Are The World' zawsze będę go w jakiś sposób szanował, bo dla mnie osobiście ten kawałek jest pewnego rodzaju symbolem pośród innych piosenek całego świata. Może to wina jego symboliki - nie wiem, ale choćby był to jeden jedyny (a nie jest) utwór za który miałbym go szanować to tak nie będzie, bo ta piękna piosenka jest tego warta. Można się ze mną zgadzać, albo nie, ale tak będzie. Dokładnie to samo mógłbym napisać o Lionelu Richie z tą tylko różnicą, że w przypadku Lionela tych ładnych i mnie przypadających do gustu piosenek, poza 'We Are...' byłoby więcej.

cOOba

Zapomniałeś (a może nie słyszałeś) o MAN IN THE MIRROR. Za ten kawałek który jest manifestem należy mu się wielki szacunek.I ten wwłaśnie kawałek jest symbolem pośród innych piosenek tego świata. Bo chyba żaden artysta nie napisał tak poruszjącej piosenki.

Dafnee

Jeszcze Earth Song!!! Ta piosenka jest piękna ze względu na swoje
przesłanie i tekst! Warto ją poznać.

maslo26

Dla wszystkich nowych fanow Jacksona - Man in the Mirror - jedna z najpiekniejszych piosenek jakie kiedykolwiek powstaly zostala napisana nie przez Jacksona - "written and composed by Siedah Garret and Glen Ballard" jak widac na orginalnym CD

ewunka2004

dla mnie ze spokojnych piosenek Michaela najpiękniejszą jest Heal the world
szczerze polecam

maslo26

tak, ta piosenka jest piękna ! oczywiście ' we are the word ' też :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones