Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

a może zabłądził w życiu (mam na myśli jego "wybryki" z dziećmi)
to tylko człowiek.
A co do jego wyglądu, nie jest najbrzydzy na świecie !

gdybyście mieli też góry złota jak Jackson, jeszcze więcej operacji byście sobie zrobili. A co do muzyki -co powinno być głównym tematem rozmów, to Jackson należy do nielicznych mistrzów

Spójrzcie tylko ile leci w radiu okropnych nowoczesnych piosenek !
aż się serce kraje, gdy tego przypadkiem się słucha
( to w ogóle oszpeca coś takiego pięknego jak muzyka, ale czego nie robi się dla forsy...
, a Jackson robi świetną muzykę
podobnie jak Freddie Mercury, Frank Sinatra, Ray Charles, Louis Armstrong
nie mówiąc już o Eltonie Johnie, Madonnie, Johnie Lennonie, Stingu, Ericu Claptonie, Phile Collinsie, Tinie Turner, Lionelu Richie, Dionnie Warwick,
Joe Cockerze, Elvisie Presley'u, Georgu Michaelu, Stevim Wonderze

pozdrawiam wszystkich ! ciepło

sokolik7

OGROMNIE MI MIŁO SPOTKAC TAK ELOKWENTNEGO CZŁOWIEKA! MA ŁO JEST TAKICH OSÓB... Cieszę się, że rozumiesz różnicę między muzyką a czyimś prywatnym życiem. między głupimi plotkami i oszczerstwami a prawdą i rzeczywistością. ja też doceniam dobrą muzykę, myślę, że się dogadamy. Pozdrawiam.

sokolik7

Ps. dodaj jeszcze Bryana Adamsa:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D też jest niezły... Stworzyłby niezły duet z Michaelem:) wokalny oczywiście.

sokolik7

Jackson to mistrz, i nie mówię tego jako fanka tylko jako osoba obiektywnie patrząca na świat, popkulturę i środowisko muzyczne. Jego osiągnięcia są tak ogromne, sposób w jaki przemawia do milionów ludzi na całym świecie, coś pięknego. Michael to człowiek który na zawsze zmienił oblicza muzyki, odświeżył ją i nadał nowe brzmienie

sokolik7

sokoliku...jest wiele osób na świecie, które mając miliony nie zrobiły NIC ze swoją twarzą, nawet jeśli powinny. Przykład sztandarowy takiej osoby (i jeśli chodzi o wygląd i o wkład w muzykę) to Billy Joel. Michael Jackson był pięknym mężczyzną - gdyby urodził się Joelem, pewnie nigdy byśmy o nim nie usłyszeli, bo marnowałby czas chodząc z papierową torbą na głowie...Michael to muzyk dobry, ale jako człowiek...herbatnik po prostu...

Co zaś do muzyki, to nawet się zgadzam....te osoby, które wymieniłeś - to właśnie one wpłynęły na kształt muzyki i poruszyły miliony serc. W nowym pokoleniu też jest sporo fantastycznych nowych talentów, tylko one nie mogą się przebić, bo od muzyki ważniejsze jest pokazywanie pępka i liczba klipów w MTV. Ostatnio odkryłam np. SDouna i nie mogłam uwierzyć, że gościa nie znam - piękny wokal, czysty dźwięk fortepianu, facet sam pisze piosenki. No i zna go ktoś? Nie, bo SDoun nie zrobił jeszcze żadnego rozbieranego klipu. Są oczywiscie takie utalentowane osoby, jak Alicia Keys, które słusznie zrobiły karierę. Ale u nas preferuje się raczej "przeboje" panny Hilton, albo jakiejś innej bździągwy...

Kiedy posłuchałam sobie niedawno Hilary Duff, nie mogłam uwierzyć, że ona jest tak popularna - te jej pioseneczki były tak do zapomnienia, że przestaję rozumieć ludzi którzy się nią zachwycają...

sokolik7

Niestety... papierowa kultura i zeszmacanie prawdziwej muzyki to teraz chleb powszedni. Nie chce tu wymieniać, ani obrażać żadnych osób. Poprostu okres bezbarwności w muzyce ma się dobrze. Tylko zależy mi na jednym - na docenieniu ludzi, którzy NAPRAWDĘ prezentują coś wartościowego. Oni tworzą sztukę, a nie bawią się w pięciominutowe gwiazdki. Artyści, którzy są wyżej wymienieni niewątpliwie prezentują muzykę najwyższej klasy. I to jest piękne!

sokolik7

Nie widzę nic innego jak PODPISAĆ SIę pod wypowiedzią autora tematu. Zgadzam się w 100%.

Sam nie mogę słuchać nowej 'muzyki' - wszystko zmierza do tandetnej (i nudnej) elektroniki, a takie 'łupanie', czy nazywa się 'Techno', czy 'Pop', czy 'Dance' - dla mnie to jedno i to samo. Rzygać mi się chcę, jak słyszę radia typu 'ESKA'.

Era dobrego Popu zakończyła się w latach 90.

Bruce_Lee

Zgadzam się totalnie z moim przedmówcą. Należę do osób, które ze względu na datę urodzenia nie pamiętają piosenek z lat 90tych. Bardzo tego żałuję. Teraz staram się poznawać klimat tamtych lat. Obecna moda na "muzykę" (to już nawet nie muzyka) jest poprostu banalna. Zero przekazu, zero sensu. Niestety.

Bruce_Lee

Zgadzam się totalnie z moim przedmówcą. Należę do osób, które ze względu na datę urodzenia nie pamiętają piosenek z lat 90tych. Bardzo tego żałuję. Teraz staram się poznawać klimat tamtych lat. Obecna moda na "muzykę" (to już nawet nie muzyka) jest poprostu banalna. Zero przekazu, zero sensu. Niestety.

lady_marion_3

znam ten bol ale jednak z innej dekady... bo urodzilem sie w latach 80-tych i dobry pop lat 90-tych jest mi dobrze znany. Teraz poznaje magie disco lat 70-tych. Cudowne i przede wszstkim przeboje z rodowodem. Dzisiejsza muzyka to tylko golizna i roz typu Paris Hilton... tfu!

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones