Michael Jeter

8,2
7 131 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jeter

Obejrzyjcie jego rolę w tym filmie to stwierdzicie, że ocena 6, czy 7 to mało ;) rewelacja..

LukeInside

Gdybym uciekał zawsze, gdy masz rację, to bym jeszcze ani raz nie uciekał. Uważasz, że tak jest?

Szczęśliwie sądy biorą choć czasem poprawkę na matołectwo świadków, a bujdom magicznym wiary już całkiem nie dają.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shadow_dawnego_gggggg

Uhm, a potem pisz innym, że to oszczercy.

hyrkan

hyrkanie, justin bimber ma na sumieniu 3 trupy. A ty dalej, że polska Straż Graniczna dopuszcza się ludobójstwa. Masz w tej głowie nie poukładane. Żal mi ciebie.
h t t p s : / / w w w . t v p . i n f o / 6 6 5 2 4 1 8 9 / u s a - o r l a n d o - f l o r y d a - k e i t h - m e l v i n - m o s e s - z a s t r z e l i l - d z i e n n i k a r z a

Shadow_dawnego_gggggggg

Cóż, SG działa w sposób systemowy i zorganizowany.

hyrkan

Działasz jak putler. A co do Straży Graniczej. To niby gdzie są te masowe groby? Podałbyś namiary, bo chętnie pójdę tam z łopatą.

Shadow_dawnego_gggggggg

Putin jest otwarty na lewicowe postulaty? Nie? To nie działam jak putler. :)

hyrkan

putler gloryfikuje stalina, tak jak ty. putler atakuje Polaków, tak jak ty

Shadow_dawnego_gggggggg

:) Tylko że wcale nie

LukeInside

Dajżesz spokój. To największy oszołom tego forum. Cały czas się z kimś kłóci. Nawet nie wiem o co mu chodzi. Raz insynuuje, że jestem rosyjskim trolem, innym razem, że ja ukrywam jakieś masowe groby ofiar polskiej Straży Granicznej na pograniczu polsko-białoruskim. Sam już nie wiem o co mu chodzi. Rzuca się od jednej, do drugiej skrajności. Lubi się kłócić, ale w końcu nie wiadomo o co mu tak naprawdę chodzi. Po co to robi? Jakby odczuwał spełnienie erotyczne w trakcie tych kłótni. A z tym, że ucieka od odpowiedzi to trafiłeś w sedno.

LukeInside

hyrkan, schodzi na inne tematy, włazi tam gdzie nie powinien:
https://paczaizm.pl/kiedy-chcesz-awansowac-w-pracy-wchodzi-w-tyl-rzezby/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones