Michael Landes I

7,0
1 087 ocen gry aktorskiej
Michael Landes I
Michael Landes urodził się i wychował w Nowym Jorku. Swoją karierę aktorską rozpoczął w wieku 16 lat grając chłopaka Winnie Cooper w popularnym serialu "Cudowne lata". Zagrał w wielu serialach jak i filmach. Obecenie mieszka w Los Angeles ze swoją żoną Wendy Benson-Landes, która poznał na planie filmu "The Gentleman from Boston".
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 18 września 1972

miejsce urodzenia: Nowy Jork, Nowy Jork, USA

wzrost: 178 cm

żona Wendy Benson-Landes (od 21.10.2000), 2 dzieci: córka Mimi i syn Dominic
Micheal, został zastąpiony innym aktorem po pierwszym sezonie serialu "Nowe Przygody Supermana" (1993) ponieważ producenci uważali, że jest zbyt podobny do głównego aktora serialu - Deana Caina.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nie będę się za dużo tu wyróżniała i też dodam tu swoje zdanie, że niezły z Michaela przystojniaczek... te zniewalające oczęta =) (ciemniuchne - moje ulubione :P). Śliczniutki jest po prostu, nic dodać nic ująć... Ehhh.... Pozdrawiam.

do George'a Clooney'a

do mojego psychiatry

Jejciu ten jego powalajacy wzrok... i usmiech.... Uwielbiam go!! W Łowcach koszmarow byl boooski^^!!! Kocham tego faceta^^

Grał w jednym z odcinków serialu BBC pt. "Nowe Triki". Ale oczywiście nie jest to wymienione. Tak samo jak w wielu innych przypadkach.