Michele Morrone

5,6
8 094 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michele Morrone

dokładnie tak, Michele Morrone wygląda obłędnie dokładnie tak go widziałam czytając 356 dni i następne 365 dni, jest bardzo męski, ma to coś w oczach, obserwuję Jego Insta i jest boski oby film pokazał jego kunszt aktorski :-)

YolaYolanda

Oby pokazał wincej ciała o to Ci chodziło, przyznaj się

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ViVonZULUL

To chyba nieładnie tak wszystkie rodaczki do jednego worka...

kasiabeier

Mam na myśli tylko te które mają jakaś silną potrzebę bycia "ubogaconym" genetycznie przez zagranicznych alfonsów, co widać w kinach w salach.

ViVonZULUL

Tak, bo zapuszczony Polak w brudnej koszulce i utłuszczonych od fast foodu paluchach, bekający piwem to szczyt fantazji Polek

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ViVonZULUL

Wyjmij kija z dupy. Śmieszy mnie moda na obrażanie kobiet, bo śmią śmieć gustować w kimś innym niż marudzący autor komentarza.
Piszesz do YolaYolanda "wy lecicie na wszystkich kasiastych obcokrajowców" a więc w liczbie mnogiej a przecież ona jest jedna. Wiadomo, trzeba wrzucić wszystkie baby do jednego worka.
Panowie też ślinią się na widok pięknych aktorek, ale kiedy kobiety robią to w stronę aktorów to już jest ból zada, obrażanie kobiet i wyśmiewanie.
Banda zakompleksionych stulejarzy, nawet na Filmwebie nie można się od was uwolnić.

BloodyMassacre

"Panowie też ślinią się na widok pięknych aktorek" - bzdura, facet napisze "zdrowa dupa" i na tym skończy się jego zachwyt. Przejrzyj sobie na filmweb fora przystojnych aktórów to zobaczysz, że aż kipią od zachwytu kobiet (ojej jakie ciasteczko, jaki słodziutki, jaki męski - całe eseje po 200 postów w jednym wątku - aż się rzygać chce). Na forach aktorek tego nie ma, to kobiety są puste i powierzchowne do bólu.

marcin_kkkk

Na forach aktorek jest "ale bym ją cimcirimci". Ba! Wystarczy obejrzeć jakikolwiek vlog na youtube jakiejś dziewczyny, czy to gameplay czy inne słownikowe duperele, a w komentarzach jest pełno "ale ty jesteś śliczna", "nie dość że ładna to jeszcze mądra, ideał", "ale bym cie", "dasz nr???" i inne spermiarstwo.

marcin_kkkk

Jak już to piszą, że "wyr*chałby w tą dupę" itp sformułowania.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marcin_kkkk

Kobieta jest Bogiem każdego następnego człowieka na ziemii, więc mężczyzna ma przynajmniej dobrze wyglądać choć ilekolwiek pieniędzy zarobi jak wyglądać nie będzie to i tak nigdy nie dorówna kobiecie

iiizusiekkk

Nie
Nikt nie jest Bogiem i nikt nie jest wcale lepszy czy gorszy więc nie ma tu żadnego dorównywania
Żyjesz w smutnej i pustej otoczce

Marcel_121

Chybaty

iiizusiekkk

nieboty

marcin_kkkk

Ale cie boli dupa. Jakoś nie natrafiłam na takie komentarze kobiet, ale na hejtujące kobiety komentarze panów, w których piszą jakieś farmazony z dupy, już bardzo często.

YolaYolanda

Ja tam wolę wysokich blondynów i zawsze dziwił mnie zachwyt Polek nad Hiszpanami i Włochami, mimo, że mieszkam w Madrycie 2 lata haha jakoś nic mi ten typ urody nie robi. Ale dobrze wiedzieć, że będzie druga część! Jupiiii .. a ta Laura odżyje, czy w ogóle nie umarła? :D

iiizusiekkk

To w drugiej części podobno pojawi się Twój typ :) jakaś Skandynawia będzie grana podobno hehe

myax

jejjj

iiizusiekkk

Mi się wydaje, że to kwestia właśnie bycia zadbanym bajerantem z poważnym wyrazem twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones