Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/204/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":33325,"rate":8.327561890472618,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/204/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":76,"rate":8.486842105263158,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/204/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":33,"rate":8.575757575757576,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producentka"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/204/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":16,"rate":8.1875,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/204/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":4,"rate":7.5,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}}]
8,3
33 325 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer
  • Ilekroć oglądam z nią filmy, zawsze myślę o jednym: nie ma i nie było piękniejszej kobiety od niej! Zachwycająca uroda i wdzięk!

• minogina Mam to samo. Zachwyt za każdym razem.

• minogina Myślę tak samo, od momentu kiedy jako nastolatek zobaczyłem ją w "Grease 2" To było ok 25 lat temu. Potem śledziłem jej kolejne role i potrzebowałem następnych, niczym narkoman działki. Taka młodzieńcza miłość, która nie rdzewieje :) Pozdrawiam!

• użytkownik usunięty

minogina A mi się nie podoba, i nie wiem skąd te wszystkie zachwyty nad jej urodą.

• Jesteś kobietą. Nie znasz się.

• Wironin ja też jestem kobietą i muszę przyznać że to jedna z najpiękniejszych kobiet. zwłaszcza jako kobieta kot :D

• minogina Czy wy tu powariowaliście!!!!!Kto płaci FILMWEB za upiekszanie I wychwalanie tej przecietnej urody z wykrzywionymi ustami,brzydkimi nierównymi ciemnymi zębamii /szkoda ,że nie widzicie moich zębów I twarzy- jestem gotowa posłać zdjęcie -prosze powiedzieć komu,by mnie poparł w opinii/, oczami zbyt daleko rozstawionymi na głowie- tymi manipulowanymi idiotycznymi komentarzami najprawdopodobniej zakompleksionych facetów ,którzy tylko patrząc w ekran " mają" kobiety I zakompeksionych brzydkich kobiet,które ogłupiałe ulegaja presji medialnej ??? To przeciętna uroda! Brigitte Bardot to tak,to uroda.Już ładniejsza jest Kim Bassinger ale byle jaka w grze. MF czasami dobrze grała ale jest w wielu kreacjach sztuczna!Nie wykrzywiajcie tym wychwalaniem" byle czego" prawdziwego kanonu piąkna!!!!MF umie dobrze na ekranie płakac.Są o wiele lepsze od niej aktorki! Ile z nich nie może dotrzec na szczyt , bo nie ma chodów???Trzeba też umieć kręcić tym I owym. Królowa??Też mi coś!!!Proszę o opamietanie! Królowa to też "doda" -ze sztucznymi piersiami,wargami ,małym tyłkiem,wulgaryzmem /nadająca sie do gazet...o/.

• Barba_Bach No widzisz, a mnie się np. nie podoba Brigitte Bardot. W ogóle. Za to uroda Michelle mnie powala. Mimo tego, ze preferuje raczej ,,ciemny" typ urody u kobiet.

• Barba_Bach MP jak już :-P też uważam że jest bardzo ładna

• Barba_Bach A mi się BB nie podoba. Za to MP bardzo. Jeśli to jest uroda "przeciętna" to widocznie taki mam gust - wolę przeciętne od seksbomb prosto spod skalpela.

• minogina Naprawdę? Według naukowców od początków homo sapiens na świecie żyło około 107 miliardów ludzi. Mniej więcej połowa z nich to kobiety. Prawdopodobieństwo, że wśród nich były sobowtóry Michele Pfeiffer jest większeniż liczba komórek w twoim malym możdźku.Nie było nigdy piękniejszej powiadasz? Jak doszłaś do tego zdumiewającego wniosku? Jak udało ci się obiektywnie ocenić jej urodę i porównać ją z urodąponad 50 miliardów kobiet, które żyły na ziemi, czy choćby dokonać obiektywnej oceny i porównania urody aktorek z ostatniego półwiecza? Na koniec taka mała rada: stuknij się w głowę. Zauważyłem, że ludzie nie potrafią korzystać z języka, nie potrafią posługiwać się słowem, wszystko muszą wyolbrzymiać, używać skrajnych określeń i wygłaszać słowa o takim znaczeniu, że już nie wiadomo, co jest naprawdę istotne/piękne/ dobre/złe/brzydkie. Przez takich jak ty słowa już dzisiaj tak naprawdę nic nie znaczą. Trochę się rozpisałem, a to i tak jak walka z wiatrakami...

• raVadrian Spokojnie, nie bierz tego aż tak na poważnie. :) Każdy ma inny gust nie?

• raVadrian Bo oczywiście wszystko musi być wyważone, bezpluciowe i nudne. W przeciwnym razie zaraz zjawi się jakaś madrala ze swoimi teoriami...

• Edna_fw Prawda? Tak jakby piękno było pojęciem obiektywnym...
    Jestem zauroczona Michelle od kilkunastu lat i wątpię, by miało się to zmienić.

• Lady_McBeth Prawda! I nie ma nic zlego w emocjonowaniu się uroda aktorow. M.in. od tego jest to forum. Trochę to śmieszne, gdy ktoś się na to ciężko oburza i czuje potrzebę ,zblysniecia' swoim wywodem. Bezsensowym kompletnie...
    Pozdrawiam serdecznie :-)

• minogina W końcu "POŚLUBIONA MAFII" - to zobowiązuje:-)
    http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-vi...

• minogina Zaraz obok Heather Locklear .

• minogina Jak to!? A Zeta? Nie jest piękniejsza?

• henkel43 Nie. ;)

• minogina Była śliczna np w Człowieku z blizną ale cycków nie miała.

• Ruben_fw nie można mieć wszystkiego, ale i tak to co miała było boskie :)

• minogina Zgadzam sie. Do tego starzeje sie mądrze z klasą.

• minogina To prawda, szczególnie w latach 80 i na początku 90 jej uroda była zjawiskowa - obok Kim Basinger i Sharon Stone :)