Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

Siedzę sobie zwyczajnie na Filmwebie, reklama nowego filmu z Kunis, a tam widzę - pisze
"Zdobywczyni Oscara - Mila Kunis", no nie, żeby tak się pomylić? Myślicie, że to dystrybutorzy
popełnili przypadkiem taką gafę?

Anabelle09

może pomylili ją z Natalie Portman? ;p . Nie no, na serio mnie też to zdziwiło.

gabris7

Z pewnością Natalie. Zgaduję, że przez 'Czarny łabędź'. :D

Anabelle09

nie inaczej ;)

Anabelle09

Właśnie mam to samo xD Czytam i się zastanawiam , czy to ze mną coś nie tak, czy z nimi xD

P.S. Anabelle09 świetny avek ;) Bardzo lubię to zdjęcie.

shanti1993

Ach, dziękuję ;) Nawzajem, a po opisie stwierdzam, że mamy podobne ulubione gatunki ;)

Anabelle09

Też to zauważyłam :)

Anabelle09

dziś widzę 'poprawkę' NOMINOWANA do oscara.. hahahhahah to są jakieś żarty

gabris7

Cóż, najwyżej był Złoty Glob. Ale co tam się przejmować ;)

Anabelle09

pamiętacie co to był za film? Czyżby Więzy krwi? Bo w tym przypadku Oscara zdobyła Marion Cotillard

tolerancja91

Tak, Więzy Krwi. Ale w reklamie było napisane, że Marion zdobyła Oscara.

Anabelle09

to nie rozumiem, w czym problem... co było w końcu w tej reklamie? o Marion czy o Mili?

tolerancja91

I o tą i o tą, ale Mila nawet nie była nominowana do Oscara.

Anabelle09

oj tam, pomyliło im się pewnie... mieli na 100% na myśli Cotillard a wy robicie aferę

tolerancja91

Oj tam, żadna afera, po prostu wytknięcie błędu :D

Anabelle09

:) Mila to fajna aktorka komediowa, aż człowieka żal ogarnia, że zamierza zrobić sobie kilkuletnią przerwę od aktorstwa... jej aktorstwo nie jest może wysokich lotów (podobnie jak jej partnera), ale w Różowych Latach 70tych grali świetnie i mam nadzieję, że Mila będzie miała kiedyś okazję stworzyć podobną kreację jak tam. Z chęcią bym obejrzała sitcom, gdzie oboje dostaliby główne role :D

tolerancja91

Różowe lata 70. - to było fajne :)

No cóż, Mila robi sobie przerwę od aktorstwa, po podobno zaszła w ciążę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones