Milla JovovichI

Milica Nataša Jovović

7,8
20 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich

Jakim cudem została nominowana do Złotej Maliny za Joanne d'Arc?

987

Też się zastanawiałam. Wydaje mi się, że dała z siebie bardzo dużo, starała się dobrze wypaść w tak poważnej roli. Jednak z tego co wyczytałam w komentarzach dużo osób zarzuciło jej, że zamiast zagrać świętą i natchnioną, zagrała chorą umysłowo i roztrzepaną dziewczynę. No cóż, taki chyba był zamysł reżysera i jej pomysł na tą rolę.. Niektórzy to kupili, inni nie (w tym jury przyznające Maliny).

aniaquepaso

hah i o to chodzilo. Zagrala idealnie ta role. Prawdziwy obraz "swietych i natchonionych" to chorzy umyslowo ludzie. Uwielbiam ja za ta role.

aniaquepaso

dla mnie święta i natchniona to to samo co chora umysłowo, więc rola mi się bardzo podobała :D

aniaquepaso

zgadzam się. Rola świetna. Tak powinna zostać wykonana. Trudne czasy brak szacunku do kobiet i emocje, które temu towarzyszą doprowadziły do obłędu i dumy poprzez samozachwyt. Była jedyną kobietą za która szedł tłum. Stąd też uważam, że zagrała wyjątkowo zajebiście.

987

Pewnie, film był dobry ale co do gry aktorskiej Milli to już w ogóle nie mozna miec zastrzeżeń wręcz odwrotnie zagrała zajebiscie.

Duszan_B

Przecież ludzie wystawiający maliny do debile.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones