Milla Jovovich

Milica Nataša Jovović

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/313/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":15815,"rate":7.861460638634208,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/313/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":61,"rate":7.770491803278689,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producentka"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/313/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":16,"rate":7.1875,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/313/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":10,"rate":8,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/313/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":3,"rate":7,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,9
15 815 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milla Jovovich
  • Jakim cudem została nominowana do Złotej Maliny za Joanne d'Arc?

  • 987 Też się zastanawiałam. Wydaje mi się, że dała z siebie bardzo dużo, starała się dobrze wypaść w tak poważnej roli. Jednak z tego co wyczytałam w komentarzach dużo osób zarzuciło jej, że zamiast zagrać świętą i natchnioną, zagrała chorą umysłowo i roztrzepaną dziewczynę. No cóż, taki chyba był zamysł reżysera i jej pomysł na tą rolę.. Niektórzy to kupili, inni nie (w tym jury przyznające Maliny).

  • aniaquepaso hah i o to chodzilo. Zagrala idealnie ta role. Prawdziwy obraz "swietych i natchonionych" to chorzy umyslowo ludzie. Uwielbiam ja za ta role.

  • aniaquepaso dla mnie święta i natchniona to to samo co chora umysłowo, więc rola mi się bardzo podobała :D

  • aniaquepaso zgadzam się. Rola świetna. Tak powinna zostać wykonana. Trudne czasy brak szacunku do kobiet i emocje, które temu towarzyszą doprowadziły do obłędu i dumy poprzez samozachwyt. Była jedyną kobietą za która szedł tłum. Stąd też uważam, że zagrała wyjątkowo zajebiście.

  • 987 Pewnie, film był dobry ale co do gry aktorskiej Milli to już w ogóle nie mozna miec zastrzeżeń wręcz odwrotnie zagrała zajebiscie.