Min-ho LeeII

8,5
1 548 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Min-ho Lee

Chciałam tylko napisać, że uważam go za najlepszego koreańskiego aktora, zresztą ogólnie najlepszego. Umie się od wczuć w każdą rolę, komedii jaką jest np bof a także kryminału takiego jak city hunter czy dramatu np. faith. W tej dramie musiał nosić ciężki strój, kiedy było strasznie gorąco i to z pewnością do najłatwiejszych zadań nie należało. Do tego jest cholernie przystojny klvjkldjsd Po prostu zakochałam się w nim po obejrzeniu city hunter, która jest moją fav dramą, teraz ju oglądałam z nim chyba wszystko i czekam na kolejne super dramy. Także polecam wszystkie seriale azjatyckie tym aktorem!

Ka_Rola_2

Zgadzam się w 100% widziałam go w kilku dramach i on naprawdę potrafi zagrać i to w taki sposób że reszta aktorów wyglada przy nim po prostu śmiesznie.

Ka_Rola_2

Tak z ciekawości on już nie grał w niczym po 2016 roku? Wiem, że też śpiewa ale to nie to samo jaka sexi buźke na ekranie zobaczyć.

Wiolus1988

Ogromne hity mial oczywiscie Boys Over Flowers, City Hunter, potem fajna komedia z Soe Ye Jin gdzie udawal pedala, historyk Faith, Heirs i niestety 7 lat posuchy, bo ta Syrenka z 2016 to fantasy niestety, az do 2020 gdzie w maju ma wyjsc wreszcie nowa drama, prolem w tym, ze chyba znowu fantasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones