Minka Kelly

Minka Dumont Kelly

6,9
2 592 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Minka Kelly

Są do siebie bardzo podobne z Leighton Meester (Blair Waldorf z "Gossip Girl")

Leighton

Ja oraz moja mama jak oglądałyśmy film "żona na niby" nawet myśleliśmy że to Leighton, tym bardziej ze nie znałyśmy Minki przedtem, obie aktorki maja takie same oczy podobne usta.

lana1990

Zgadzam się, w ,,roommate" wyglądają jak siostry :p

Leighton

Nigdy wcześniej nie znałam Minki i w "The Roommate" byłam pewna, że Sarę gra Leighton (nie czytałam opisu filmu)! Są uderzająco podobne, myślę nawet, że Minka jest ładniejsza od Meester, ale to tylko moje zdanie.

xxxAnetkaa99xxx

hehe, też tak miałam... no i zgodzam się - Minka ładniejsza... choć Leighton też fajna! :)

Leighton

są prawie identyczne z profilu, a tak to zależy jaką minę akurat ich twarze pokazują :D

viss

Zgodzę się! W "Współlokatorce" czasem musiała minąć chwila, nim zajarzyłam kogo teraz pokazują! :D I, że tak zapytam, czy to naprawde możliwe, że ona ma 31 lat?

bells04

Również miałam problemy podczas oglądania "The Roommate", nie mogłam się połapać, którą teraz pokazują! :D Są do siebie bardzo podobne, choć jak się dokładnie przyjrzeć, to jednak Leighton jest (wg mnie) ładniejsza. :)

Liliowa

Zgadzam sie z Liliowa, Leighton jest ładniejsza przedewszystkim w ciemnych włosach z tym ze w "The Roommate" To Minika była kreowana na sexowną,(stroje, dobry makijaż) Przez to w tym filmie wyglądała lepiej.;)

lana1990

minka jest ladniejsza - oczy maja obie podobne, minka ma jednak ladniejsze usta i o wiele ladniejszy nos - u leighton nos to raczej slaby punkt na twarzy.

Melody86

Ja tam nie wiem co z jej nosem nie tak?

Leighton

no właśnie też zauważyłam to podobieństwo ;)) ale są strasznie podobne naprawdę..

Leighton

TAAA chcialąbyś... ta twoja Legi&*&*ton moze czyścić buty Mince Kelly :PPP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones