Mirta Renee

7,9
7 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mirta Renee

i słodziutka jak cukiereczek mmmm..mmmmm

jazdowicz2666

to będziesz miał ją okazje znowu oglądać na TV6 w Eva Luna od piątku ;p

dominik1989

już oglądałem Eve;D ale jakoś nie mogę jej skojarzyć z tej telki kurde;-/

jazdowicz2666

to przypomnij sobie bohaterkę którą grała ;p No to jak oglądałeś Osaczona i ją zauważyłeś to jak teraz będziesz oglądał znowu to też powinieneś ją zauważyć bo już wiesz jak wygląda.

dominik1989

Ale dziwie się, co ten Puls teraz wyprawia a kiedyś niby stacja religijna nawet kiedyś sobie kabarety żartowały, że religijna stacja daje program goło i wesoło hehe no, ale akurat jak zaczęli to dawać to się stali stacją komercyjną już.

p.s miało być w innym wątku ale jak już jest to niech będzie.

dominik1989

Nie no już drugi raz nie będę tego samego oglądał,a tej bohaterki właśnie za nic nie mogę sobie przypomnieć,a z jakim bohaterem albo bohaterką trzymała w tym serialu pamiętasz?albo kim ona była w serialu?

jazdowicz2666

ja tylko oglądałem urywki bo ja zazwyczaj telenowel nie oglądam chyba że obejrze 1 odcinek i mnie wciągnie .

dominik1989

Ona teraz gra w serialu Burza.;D

jazdowicz2666

Nie widziałem jej.

dominik1989

Gra byłą prostytutkę,która pomaga odnaleźć córkę Mercedes.

jazdowicz2666

To nie ona :)

jazdowicz2666

http://nata62.snimka.bg/stars/buryata-la-tempestad-3.799375.32428808.bigJednak masz racje. Ale ja jej nie poznaje :P

dominik1989

Bo tam grała grzeczną dziewczynkę,a tu byłą prostytutkę,więc musi inaczej wyglądać.:D

jazdowicz2666

Nie o to chodzi postarzała się, bo minęło już prawie 10 lat.

dominik1989

To też,ale i tak jest nadal sexi.;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones