Mischa Barton

Mischa Anne Marsden Barton

6,6
1 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mischa Barton

Z tą aktorką zetknąłem się po raz pierwszy w serialu "Życie na fali". Oglądałem ten serial od razu, gdy był emitowany w Polsce - jak dobrze pamiętam około 2006 roku. Lubiłem go. Mischa jawiła się po obejrzeniu już kilku odcinków jako piękna, młoda aktorka z wielkimi aspiracjami na przyszłość. Pomyślałem - taka osoba to musi mieć super życie. Kasa płynie strumieniem, sława, zapewne w niedalekiej przyszłości pozna bogatego kolesia i będą żyli długo i szczęśliwie :)
Ostatnio oglądałem sporo młodzieżowych filmów z lat 70 i 80. Wyszukując tytuły natknąłem się na ten serial. Postanowiłem obejrzeć pierwszy sezon ponownie - po latach. Chciałem tez prześledzić karierę każdego z głównych bohaterów serialu - wówczas nieznanych. Okazało się jak bardzo wyobrażenia minęły się z rzeczywistością. Mischa, chyba jeszcze w trakcie produkcji o.c., przeszła poważne załamanie nerwowe. Następnie grała w wielu filmach klasy B, słabych, bez polotu; by w styczniu tego roku znów trafić do szpitala psychiatrycznego - wykrzykiwała na płocie swojej posesji, że jej matka jest czarownicą, i że zbliża się koniec świata.
Dziewczyna nie poradziła sobie sama ze sobą. Wg mnie jest nieszczęśliwa, prawdopodobnie nikogo nie znalazła. Dość znacząco zmieniła się też zewnętrznie - nie wygląda już tak pięknie jak kiedyś, choć to akurat jest kwestia gustu. Pieniądze tej osobie nie pomogły a wręcz poważnie zaszkodziły. Cóż, chyba na świecie nie ma ludzi w pełni szczęśliwych. Szkoda, że jej się nie ułożyło - a przynajmniej ja snuje taki wniosek. Cóż, może się mylę, kto wie. Ot, taka refleksja.

mercg

Mischa to mój ideał kobiety ! Masz rację ,kariera wątpliwa , ale jest jak kwiat . Jest wspaniała i piękna , Pozdrawiam

mercg

Ja, "z nią" na ekranie przeżyłem kilka lat, bo między 1999 a 2003 oglądałem jej około dziesięciu filmów i to praktycznie wszystkie po kolei z lat 1997-2001, które leciały w C+, Hallmarkach itp. Po kolei, czyli wraz z jej dorastaniem (jestem o dwa lata starszy) i przez to też czułem z nią jakąś tam więź, na zasadzie "ulubiona aktorka". Po "Tart" nie miałem żadnego kontaktu z jej filmem, a to już przecież ponad 15 lat. Nie dość, że o niej nie słychać, to jeszcze faktycznie trochę wygląda jak alkoholiczka :( Nie wiedziałem nawet, że takie przechodziła problemy. Syndrom dziecięcych gwiazdek i - pewnie - nie mogących pogodzić się z utratą kontroli nad życiem i finansami rodziców. Podobnie zjechali Haley Joel Osment (nawet razem zagrali) czy Macaulay Culkin, bliźniaczki Olsen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones