Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

niczym innym się nie wyróżnia. Gra praktycznie zawsze piękne, niedostępne kobiety i jest głównie dodatkiem do mężczyzny. Tutaj 90% wpisów jest typu piękna kobieta itd, ale to aktorka nie modelka i należałoby ocenić jej zdolności aktorskie i cóż powyżej 6 dać nie mogę.

hawajskikokos

Popieram w 100%, gra aktorska na poziomie "Ala ma kota". "Ładna" (bo i to jest kwestią gustu) twarzyczka to za mało by przykuć uwagę ambitnego widza. Porównywanie jej np. do Sophii Loren to jakieś nieporozumienie...

ladybird1

Dałam jej ocenę 6 bo do gry np. Jodie Foster czy nawet Charlie Theron jej troszkę brakuje. Lubię filmy z tą aktorka i jak dla mnie jest naprawdę piękną kobietą , ale bądź co bądź żadna wybitna z niej aktorka ;) Taka przeciętna w swoim graniu ;)

ladybird1

Zgadzam sie, Sophia Loren ma niesamowita ekspresje, przekazuje mase emocji na ekranie i dodatkowo jest piękna kobietą (chociaż jej rysy nie są idealne). Monica Belluci jest ładna i ma rysy niesamowicie symetryczne, ale właściwie aktorsko nie istnieje, jest ładnym dodatkiem i tyle, zero energii i wyrazu, jej najlepszy film to Malena, w którym wypowiedziała może dwa zdania, przez reszte filmu chodziła po mieście i ładnie wyglądała. Szczerze to wole kobiety, która mają jednak coś do przekazania i uprócz urody fizycznej mają też w sobie coś więcej. Nie bez powodu mówi się, że inteligencja jest seksowna. Mówie stanowcze tak dla boskiej Sophi Loren, Monica Belluci jest tylko cieniem swojej urody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones