Monica Raymund

Monica Maria Raymund

7,5
1 484 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Raymund

Od kiedy to St. Petersburg jest na Floryddzie w USA ? :)

danielp

Od 1876r.

danielp

http://maps.google.pl/maps?client=opera&rls=pl&oe=utf-8&q=St.+Petersburg,+Florid a,+USA&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=St.+Petersburg,+FL,+USA&gl=pl&ei=7FInTNqOIcqmOID5 vN0C&sa=X&oi=geocode_result&ct=title&resnum=1&ved=0CBgQ8gEwAA

użytkownik usunięty
danielp

ignorancja niektórych "ludzików" mnie poraża.

danielp

jeśli to była prowokacja- to wyszło mocno przeciętnie, jeśli pytałeś bo nie wiedziałeś- to mam nadzieje , że już zrozumiałeś, iż myślenie abstrakcyjne nie jest Twoja mocną stroną...

danielp

Rety, ludzie po co ta spina? Nie widzicie ":)" na końcu wypowiedzi? Trochę luzu :)

danielp

I my mówimy na Ameryke, że do ciemnogród....szkoda słów

danielp

jeszcze aby uścilić:
Nazwa miasta Petersburg pochodzi od miasta w Rosji, w którym dużą część dzieciństwa spędził Peter Demens, jeden z założycieli miasta.

danielp

Też byłem z lekka zszokowany widząc ten zapis. Myślałem zawsze, że to dawny Leningrad w Rosji :O. Jak widać chodzi o różnice w zapisie.

A skoro już piszę: nie, żeby robiło mi to jakąś różnicę bo pod pierzynę zaglądać nikomu nie mam zamiaru, ale właśnie przed chwilą obejrzałem filmik na YT, z którego wynika, że woli/wolała dziewczynki. Czyżby jej się kiedyś odmieniło czy też to małżeństwo to tak dla kamuflażu (nie ona pierwsza i nie ostatnia, faceci zresztą też).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones