Morgan FreemanI

Morgan Porterfield Freeman Jr.

8,4
118 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Morgan Freeman

pewnie narażę się jego wielbicielom ale cóż...

dzungo

lubie go , ale zgadzam sie Ni zagral zadnej wymagajec roli. zawsze wyglada i gra tak samo . Ale budzi sympatie i tego nikt mu nie odbierze

użytkownik usunięty
guga_buzka

Polecam film "Wożąc panią Daisy", to chyba Jego najlepsza rola i może zmienić nieco pogląd na temat Morgana Freemana :)

użytkownik usunięty
dzungo

To jego siła, nie tworzy wbitnych kreacji a i tak po filmie można powiedzieć, że zagrał nieźle ;-) Kariera aktorska zaczęta w wieku około 40 lat, więc trudno oczekiwać wybitnych ról. Jednak trzyma bardzo równy poziom i dzieki temu jest uznawany za najlepszego czarnoskórego aktora wszechczasów.

Zawsze gra pozytywne role, trudno Go przez to nie lubić :)

Panna_Freddy_K

Masz rację, ja też go lubię.
Gra charakterystyczne role, bardzo do siebie podobne, ale robi to dobrze :)

Panna_Freddy_K

Ja go wręcz uwielbiam i nie mogę się doczekać jak zagra w Iluzji, dobrze, ze film już niedługo bo 21 czerwca przed premierą zobaczę.

dzungo

Masz na myśli jedna mina ?

tomucho77

Dokładnie tak.

Właśnie mnie zakłopotałeś...

dzungo

A mnie zakłopotała twoja cyniczna ironia ?

tomucho77

Na to pytanie ci nie odpowiem bo nie wiem, czy cię zakłopotała czy nie.

dzungo

Obejrzyj sobie film Dwa światy jest w nim odpowiedź na twój post !

tomucho77

Widziałam, oceniłam na 8.

Freeman stosuje podobną mimikę we wszystkich rolach co wcale nie oznacza, że uważam go za złego aktora. Dlatego właśnie założyłam wątek "jedna twarz, wiele filmów". Widzę, że męczysz się w tej dyskusji... chyba nie zrozumiałeś mojej intencji, cóż.
Za to rozbawiła mnie "cyniczna ironia", kojarzy mi się ze "śmietankową śmietaną" i "maślanym masłem" :))))
if you know what I mean :)

dzungo

Pisząc po moim poście "Masz na myśli jedna mina ?" "Dokładnie tak." potwierdziłaś że chodzi o jedną minę we wszystkich filmach ! dzungo jedna mina we wszystkich filmach to nie twarz !

Nie rozumiem twojego toku rozumowania i twoich subtelnych prowokacji ?

tomucho77

Ręce mi opadły.

dzungo

Dzungo, poznaj największego filmwebowego geniusza z którego już każdy kto ma rozum większy niż orzeszek ziemny miał ubaw ;-)
Hm... cyniczna ironia.

A czy można cofnąć się do tyłu? ;)

TheWitcher_666

Nie mogliście mi tego wcześniej powiedzieć? Ja tu się spalam w niuansach językowych a okazuje się, że minę niekoniecznie trzeba robić twarzą :))))
pewnie można doopą albo śledzioną...

dzungo

Dręczy mnie jedno napisałeś/aś "pewnie narażę się jego wielbicielom" i jednocześnie dajesz mu 8/10 ? jak ta wysoka nota ma spowodować to narażenie się ? i skoro zarzucasz mu że w każdym filmie ma tą samą minę (twarz) to czemu dałeś/aś mu 8/10 ?

tomucho77

bo dla mnie wysoka nota to 10/10 a 8 to taka grzecznościowa

dzungo

A poniżej 8/10 jak się przedstawia twoja hierarchia not ?

dzungo

Bardzo chętnie bym poinformował, niestety nie zajrzałem tu nieco wcześniej, ale z dniem dzisiejszym masz już tę świadomość że z tym panem nie ma co rozmawiać, bo to idzie tylko w jedną stronę ;-)
Za chwilę jeszcze polecą na ciebie wyzwiska, podróże osobiste itd.
Miej się na baczności droga pani ;-)

TheWitcher_666

Było takie przysłowie, że jak się czegoś tam nie będzie ruszało, to to coś nie będzie śmierdziało, tylko nie pamiętam, o co chodziło... :)))))

dzungo

Nie wszystkie rzeczy które się rusza śmierdzą po poruszeniu !

TheWitcher_666

I co poleciały te wyzwiska ?

dzungo

Hahaha można i doopą ;-)
Erudycja jest tutaj jak najbardziej zbędna :-D

TheWitcher_666

Jednak nie zmieniasz się :( ciągle cię bawią niskich lotów komentarze :(

dzungo

A ja przestrzegam ciebie przed tym panem UWAŻAJ gdy ten pan będzie innego zdania niż ty, to zwyzywa, zelży i zbeszta twojego ojca, żonę lub męża a na twoją matkę będzie wypisywał wulgarne i chamskie wyzwiska !!!

Za to temu panu zbanowali poprzednie konto !!! tak więc nie wdawaj się z tym panem w dyskusję bo honor twojej rodziny ucierpi na 100% !!!

TheWitcher_666

Zapomniałeś wypowiedzieć się na temat aktorstwa Morgana ?

tomucho77

Morgan jest ok, ale wszędzie gra podobnie tak jak w temacie, jednakże darzę go sympatią, mam miłe wspomnienia związane z jego filmami mimo wszystko ;-)
Siedem, Shawshank, Przystojniaczek, Mroczny rycerz czy nawet w tym gniocie Wanted był identyczny ;-)

TheWitcher_666

Wreszcie normalny post a nie wyzwiska.

tomucho77

Widzisz i wszyscy zadowoleni :-)

TheWitcher_666

Ciekawe jak długo utrzymasz poziom ?

tomucho77

Te pytanie mógłbym zadać również tobie

TheWitcher_666

Tak długo jak ty utrzymasz poziom !

tomucho77

Czy to znaczy że będziemy przyjaciółmi?

TheWitcher_666

Czas pokaże ?

tomucho77

Nie odpowiada się pytaniem na pytanie

TheWitcher_666

Nie mogłem napisać że zostaniemy bo jutro możesz przejechać się wulgarnie po mojej rodzinie.

tomucho77

Właśnie zamierzałem to zrobić poczynając od zwierząt domowych

TheWitcher_666

Mam tylko rybki :)

tomucho77

To pojadę po rybkach

TheWitcher_666

Mam wymieniać gatunki ?

tomucho77

Nie trzeba, rybki to najnudniejsze stworzenia hodowlane

TheWitcher_666

Nie myl stawu hodowlanego z karpiami z akwarium w którym pływają szlachetne Skalary !

tomucho77

Dzungo po prostu nie lubi murzynów, stąd ten cyniczny komć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
k0zak111

O!
I takie podejście mi się podoba!
PIONA!

k0zak111

Łooooł :)))

dzungo

Hahaha :-D

k0zak111

Nie jesteś rasistą ale rasizm przemawia przez ciebie !

k0zak111

To może ja założę podobny wątek na forum Denzela Washingtona, bo on też taki... "charakterystyczny" we wszystkich filmach, nie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones