Nat WolffI

Nathaniel Marvin Wolff

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/631191/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":7229,"rate":7.541568681698713,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/631191/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":8,"rate":7.625,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,5
7 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nat Wolff
  • zagrał jedną z najgorszych ról w historii wszechświata.

  • Zdzichu666 To prawda:( Pytanie czy po prostu tak źle zagrał czy tak źle napisana rola. Pewnie trochę tego i tego. Wg mnie w ogóle nie pasował do tej postaci.

  • elfka77 To fakt, ale może jego role dało się zinterpretować w jakiś świeży sposób. To, że ma inną rasę i wygląd niż postać z mangi/anime nie oznacza, że sama postać jest nieciekawa. Niestety problemem tego gościa jest to, że nie potrafi grać dramatyczne. Scena, w której drze mordę przerażony pojawieniem się Ryuka wygląda... komediowo.Niestety cały ten film to syf.

  • Zdzichu666 Moim zdaniem to jednak kwestia scenariusza. Jedna rzecz, że się drze, ale jakby reżyser i scenarzysta nie byli zadowoleni to by takiej sceny nie było. Scenariusz był denny i tyle kompletnie odwrócone postaci niż w mandze/anime. Największym psychopatą w filmie była laska. Moim zdaniem aktorzy akurat dobrze zagrali to co im zagrać kazano.