Natalia Oreiro

Natalia Marisa Oreiro Iglesias

8,3
1 659 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Oreiro

Zagrała ci jakaś wywłoka w brazylijskim serialu i już ma ocene powyżej 8. Nie chce być uszczypliwy, ale Nicole Kidman ma średnią około 7-8. I mam teraz uwierzyć, że Natalka jest lepszą aktorką ?

użytkownik usunięty
Czako

na to wychodzi że masz uwierzyć he he, tak wogóle to Natalka jest swietną aktorką

użytkownik usunięty
Czako

oceniły ją iza i milena
ta ruda idiotka nie powina trawić do telewizji!!!!ona wcale nie jest lepsza od niocole!!!wkurza mnie jak ona gra cholito!!!ruda małpa jakich mało)

JEDYNĄ RUDA IDIOTKE JAKA ZNAM JESTES TY MALPA JAK MASZ PROBLEMY DZIWKO TO NIE OGLADAJ TELEWIZJI BO CI CHOLESTEROL PODSKOCZY I DOPIERO BY BYLO:}:}:}:}:}:}:}:}:} A TAK NAPRAWDE TO BYM SIE BARDZO CIESZYŁA.....AGNIESZKA

Czako

Masterius całkowicie siem z Tobą zgadzam... ni to talent ni to głos aktorka z niej i piosenkarka jak z koziej pupy trąba

la_naranjita

AKTORKA Z NIEJ SWIETNA A JAK SIE NIE ZNASZ TO SIE NIE ODZYWAJ DOWNIE........

NoticeableNoise

Dla szurniętej fanki tasiemców to ona może być świetną aktorką.

Czako

Też za nią nie przepadam, chociaż śpiewa nawet nieźle - głos ma ok, ale talent aktorski to ...... gorzej :] Przecież spójrzcie ludzie jak ona się zachowywała w "Zbunt. An."!!!!

Pozdro :)

Justysia

Ketka !
Przecież to nie jej wina że musiała się tak wygłupiać na planie tego serialu (Zbuntowany Anioł) ! Spróbuj oglądnąć coś innego i spójrz jak tam gra ...

Czako

Jak można ją nazwać rudą wywłoką (już nie jest ruda tylko jest blondi) ? Oceniaie po tym co ogladacie w telewizji. Wyobrażacie sobie Nicol Kidman w roli głównej brazylijskiego serialu ? Bo ja nie ! Oceniacie tylko ludzi po wyglądzie ( chociaż to tez ważne), ale tu się liczy talent aktorski, i to serial jest tylko wieloodcinkowym wyciskaczem łez. Skoro ma większą skalę to chyba jasne że się bardziej podoba jej aktorstwo. Moim zdaniem Natalia jest wspaniałą aktorką ( oglądnełam prawie wszystkie filmy i seriale z jej udziałem). Ktoś wam powiedział tekst :"rude to fałszywe..." a wy uważacie że już trzeba na kimś wypróbować to słowo, co ? Nie jest również wywłoką ! Równie dobrze ona tak samo, albo gorzej mogłaby o tobie powiedzieć ! Narka

ganja_00

masz 100% rację!Sory jezeli mowicie ze zle gra w filmach to wy w ogole nie dorastacie jej do pięt i najwyrazniej jak ja tak nazywacie to tylko zazdroscicie ze przez jeden serial moze podbic swiat...

Czako

To po prostu żałosne, baba grać nie umie i taka wysoka ocena. Ale cóż, jak większa część mieszkańców naszego kraju żyje telenowelami nie ma się co dziwić. Moje koleżanki uwielbiały oglądać ten śmieszny serial z tą śmieszną babą na Polsacie, gadały o nim codziennie. Ale wiem, że są też w Polsce normalni ludzie, którzy takich gówien nie oglądają.

Czako

Wiecie co! A mnie wkurza coś takiego!
Po co jej anty-fani pchają się na jej "profil" i ją oczerniają??? Po jaka cholere.. By kłucic się z jej fanami..??
Ja nie lubie Watson! i nie pcham się na jej FORUm, bo nie chce się wypowiadać... Ja nie mam nic przeciwko antyfanom, ale skoro jej nie lubicie.. to piszcie sobie na Anty stronie... :/

Dla mnie Natalia jest dobrą aktorką i piosenkarką...
Jej ostania płyta spodobała mi się.
Jesli chodzi o muzykę, to cóż.. takie klimaty, tam gdzie ona mieszka nie wykonuje się muzyki w stylu Britney.. Ja tak uwarzam przynajmniej..
Pozdro..

Agulka88

Jej do Britney niedaleko, ja takich panienek nie słucham. Jej gra jest kiepska, śpiew mnie nie obchodzi. A kiedy ktoś taki ma zbyt wysokie oceny, trzeba coś z tym zrobić. Są dobre aktorki, które powinny być wyżej oceniane od niej. I uwaŻaj na błędy.

Czako

sam jestes wywloka znasz ja ze mozesz ak o niej mowic??mi sie podobala jak grala w serialach i wcale nie jest brzydka ;// zazdrosny/a jestes o nia??

Czako

WYWŁOKA?! TAK?! JAK CI ZARAZ POWIEM KTO TY JESTEŚ TO Z WRAZENIA NIE BĘDZIESZ WIEDZIAŁ GDZIE MIESZKASZ, ŚMIECIU, A OD BRAZYLIJSKICH SERIALI SIĘ ODCZEP JAK NIE CHCESZ ZEBYM SIĘ WKURZYŁA......HEHEHEHEHEHE!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!D UPEK:*

NoticeableNoise

Widać jaki poziom reprezentują fanki Oreiro.

Veda12

Chce przeprosic za porzednie wypowiedzi jestem przeciwnego zdania nie uwazam ze jest natalia byla dobrą aktorką.... (nie ja to pisalam)

NoticeableNoise

Jeśli to prawda to luz:-) Zresztą pokój za zdjęcie Johnny'ego.

Czako

Chce przeprosic za te poprznie wypowiedzi jestem wrecz przeciwnego zdania (nie ja to pisalam)

NoticeableNoise

piękniejszą aktorką i piosenkarką jest od niej thalia. ale natalia oreiro też w sobie ma dużo uroku.fakt ,że do kariery aktorskiej nicole kidman to jej dużo brakuje .odpowiada za to fakt ,że gra w filmach mało ambitnych , o ile telenowelę można nazwac filmem. ma całkim dobre zdolności dramatyczne w grze aktorskiej.

Czako

A ja powiem tylko: KAaMBIOoooDOooLOooR :D:D:D:D

Czako

EEEEEEJ masz czarno na białym ze nasza kochana Natalia jestlepszą aktorką i baaaa...co na to poradzisz?Jak Ci cos nie pasi to papa :D :D Nati rulez :)

Czuczi

Masz w opisie, że interesujesz się dobrym filmem. Lepiej to wykasuj, po co tak kłamać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones