Natalia Oreiro

Natalia Marisa Oreiro Iglesias

8,3
1 660 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Oreiro

Ona wogule umie śpiewać na żywo jeszcze nie dała żadnego konzertu...........

LOve_tOM

Twój idol Bill też śpiewać nie umie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LOve_tOM

Natalia Oreiro umie śpiewać i to cudownie! Jest najlepszą piosenkarką na świecie! Wystąpiła "na żywo" na wielu koncertach! Sam posiadam videa z pięciu różnych koncertów, między innymi w Vina Del Mar (Chile, 2003), oraz z Rosji (2001), Węgrzech (2001), Haiti (2005) i Tahiti(2005). Ostatni Jej koncert "na żywo" to koncert w Henfrasa na Haiti 24 września 2005!

Mauricio_Esposito

Natalia na pewno spiewa lepiej od TH...

A poza tym ja sie musze pochwaaalic :D Moj wujek mieszka ulice obok ulicy gdzie ona sie wychowala ^^ Niby to nic nie znaczy, ale zawsze tak fajnie pocFaniakowac.


LOve_tOM

w ogóle pisze sie oddzielnie i przez ó, wiec albo pisz poprawnie albo W OGÓLE sie nie udzielaj bo jako 17latka jestes *******

użytkownik usunięty
LOve_tOM

Po pierwsze: "Hopper" ma rację " W ogóle " pisze się osobno i przez "ó". Ja jeszcze napiszę, że koncertu nie pisze się przez "z" (czy ty jesteś analfabetą? Co robiłaś na lekcji polskiego? )
Po drugie: Ja osobiście jestem wielką fanką Natalii! A Tokio Hotel nienawidze, ale w porównaniu z Tobą nie wyzywam ich i nie mówię publicznie (chociaż tak uwarzam), że Bill to Billa, a Twój Tom to Tomika! Jeśli więc piszesz coś złego o Naty ( obrażając wszystkich jej fanów) to pomyśl sobie jak Ty fanka TH czułabyś się gdyby ktoś tak napisał o TH !

Ps: Radzę zakupić słownik ortograficzny!

Pozdrowienia dla Fanów Naty

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones