Natalia Oreiro

Natalia Marisa Oreiro Iglesias

8,3
1 661 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Oreiro

Natalia Oreiro to najpiękniejsza dziewczyna wszechczasów! Najwspanialsza osobowość świata! Najlepsza aktorka i piosenkarka w historii! :*

Mauricio_Esposito

No, w koncu jakiś prawdziwy fan Natalii :) Może nie najpiekniejsza dziewczyna WSZECHCZASÓW, ale na pewno jest bardzo ładna. I nie najlepsza aktorka i piosenkarka W HISTORII, ale świetnie gra i śpiewa. :) Bardzo ja lubię.

Pozdrawiam :)

Inka_2

zgadzam się jest piękna
pozdrowienie dla fanek N.Oreiro

Mauricio_Esposito

Ona jest brzydka fuj suka która nie umie śpiewac i co z niej za aktorka która tylko w telenowelach zagrała...

LOve_tOM

nie masz racji!... Natalia Oreiro umie śpiewać i to bardzo dobrze, dla mnie jest najlepszą piosenkarką!... aktorką jest też cudowną, zagrała w wielu najlepszych telenowelach w historii, a oprócz tego zagrała też w dwóch świetnych filmach pełnometrażowych "Argentyńczyk w Nowym Yorku" i "Cleopatra" oraz w trzech krótkometrażowych, a przede wszystkim Natalia jest cudowną dziewczyną... jest najlepszym człowiekiem jakiego w życiu poznałem. A co do Ciebie, to nie obrażaj ludzi jak ich w cale nie znasz i nie wiesz jacy są naprawdę... ciekawe jak Ty byś się czuła jak ktoś powiedziałby Ci tu cyt: "suko"... i jeszcze jedno Twoje "Ulubione Filmy" i "Ulubione Osoby" mówią mi wszystko...dno... pozdrawiam!

Mauricio_Esposito

widze ze jestes strasznie zakochany w tej aktorce... faktycznie jest lładna i umie grac lubie ja ale tylko za swoja tworczosc

Ewka85

faktycznie, jestem zakochany do szaleństwa w Natalii Oreiro!... kocham Naty z całego serca!... jest dla mnie wszystkim!

LOve_tOM

Haha Lov Tom! ;) nick mówi sam za siebie!;//

Mauricio_Esposito

cos mi sie wydaje ze to uczucie nie jest odwzajemnione... no ale coz probuj dalej

Mauricio_Esposito

ciągle próbuje i nawet mi wychodzi... hehe ;) ... a tak poważnie, to nie ważne, że to uczucie nie jest odwzajemnione. kocham Naty i jestem szczęśliwy... wystarcza mi to, że ją kocham!

Mauricio_Esposito

No to widze ze nie trzeba duzo zeby cie zadowolic...

Ewka85

dla mnie najważniejsze, że Natalia jest szczęśliwa, jeśli Ona jest to i ja jestem szczęśliwy.

Mauricio_Esposito

Ja też jestem jej wielkim fanem.Teraz zaczęła się z nią telenowela na Tv4 ,mam nadzieję że będzie super!!:)

użytkownik usunięty
Mauricio_Esposito

Zgadzam się z tobą mauricio !!! Cieszę się, że są jeszcze tacy fani jak ty :)

Mauricio_Esposito

Zgadzam się z tobą w 100% Ona jest najpiękniejsza i wogóle a jej piosenki pzrechodzą wszeystko! Są boskie!
A Naty do tego super gra w telenowelach! Strasznie mi się podoba:)
A tak ogólnie to SMV Jest extra:)

Mauricio_Esposito

z tym ze dobrze gra sie zgodze ale lepiej od niej zdecydowanie śpiewa Thalia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones