Natalia Oreiro

Natalia Marisa Oreiro Iglesias

8,3
1 660 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Oreiro

nie rozumiem dlaczego czepiacie się głównej bohaterki Milagros , spodziewałam się że jeśli lubicie Oreiro to i Milagros też, a jest inaczej, kto lubi Mili niech się wpiszę przynajmniej będę wiedzieć że poza mną ktoś lubi Mili. Chciałabym żeby Natalia Oreiro znowu przyjechała do Polski i żeby wystąpiła w programie Jaka to melodia i zaśpiewała Cambio Dolor , Oreiro dużo lepiej to śpiewa niż Urbańska.

kinomanka_13

Milagros można się czepiać z prostej przyczyny- bo to nie była krystaliczna postać np. jeśli coś jej ukradli to źle ale jak ona ukradł to dobrze i to była jej wada. Natalia Oreiro to wspaniała kobieta i chciałbym aby przyjeżdżała jak najczęściej do Polski. W sumie to protestuje żeby jedna kobieta miała tyle talentów po 1 jest piękna Po 2 Pięknie śpiewa po 3 jest dobrą aktorką Tych talentów za dużo, niech się ze mną podzieli

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Ja uwielbiam Oreiro, Mili też jest super, to co w niej lubię, to poprostu, zero udawania kogoś innego, Seksowna, naturalna Mili, :)
Oreiro dla mnie jest wspaniałą Osobą, Fajnie śpiewa,, Super!!!

ja też ją uwielbiam jak ją widzę to mi się dzieciństwo przypomina, uwielbiam ją od dziecka, dla mnie zawsze będzie Mili nie ważne jaką rolę zagra, chciałabym żeby wystąpiła w jakiej to melodii i zaśpiewała cambio dolor, skoro ten z Modern Talking występuje to niech Oreiro też będzie śpiewać w Jakiej to melodii. I uwielbiam ją za piosenki, za Mili, za to że jest wspaniałą, przebojową osobą. Ona ma dużo piosenek, a w jakiej to melodii ciągle zgadują Cambio dolor, a szkoda że pozostałych piosenek Oreiro nie puszczają do odgadnięcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones