Natalie Imbruglia

Natalie Jane Imbruglia

7,4
644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Imbruglia

Jest wspaniałą piosenkarką, choć troszkę o niej ostatnio cicho...Mnie najbardziej dziwi czemu nie robi większej kariery aktorskiej, bo jej ostatnia rola filmowa w Closed for winter pokazała że potrafi świetnie grać

culdesac

Bardzo ją ulubię. Jej album "Left of the Middle" osobiście klasyfikuję jako bardzo dobry, ale... obiektywnie przyznaję, że nie jest specjalnie jakąś wielką piosenkarką. Tym bardziej żadna z niej aktorka. Natalie jest bardzo piękną kobietą i myślę, że z taką urodą bez problemu dostałaby masę ról/rólek. Ale widać jej to chyba do szczęścia nie jest potrzebne. Może i dobrze, bo mimo świetnego (ale i bardzo skomplikowanego) filmu "Closed for the Winter", trudno oceniać jej zdolności aktorskie. Johny English to niezła komedia, ale jej postać stoi naprawdę na niewielkim poziomie. I nie oszukujmy się - była tam po prostu piękną ozdobą, dodatkiem do filmu.
Teraz zagrała w kilku filmach i osobiście ciekawi mnie jak tam wypadła. Muszę kiedyś obejrzeć te filmy. Kibicuję jej, ale do swojego aktorstwa jeszcze mnie nie przekonała. Wolę gdy śpiewa :))

culdesac

Po latach wydaje mi się że chciała upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i koniec końców po prostu ją to przerosło. Podejrzewam że to właśnie rola w ''Johnny English'' przybiła jej postać drugorzędnej, a nawet trzeciorzędnej gwiazdki która potem miotała się między światami muzyki i filmu, szastając talentem raz w tę a raz w tę, wytwarzając nijakość. Mogła śpiewać jak 'koleżanka z podwórka' Kylie Minogue która do dziś trzyma poziom. Dziś Natalii w ogóle nie widać, bo mimo że ona ciągle coś robi, to nikt tego nie ogląda ani nie słucha.

W sumie to jej kariera legła w gruzach już w okolicach 2006 roku, bo postanowiła wydać kolekcję najlepszych hitów (co jest swoistym daniem do zrozumienia że to jest 'esencja' i nic lepszego już nie będzie) a film? Po roli Lorny Cambell nikt jej nie chciał wziąć do czegoś większego, bo ani nie miała doświadczenia, ani nie była już na topie w muzyce. Wyszło więc takie jedno wielkie nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones