Natalie Mendoza I

7,4
685 ocen gry aktorskiej
Natalie Mendoza I
Natalie Mendoza urodziła się 12 sierpnia 1978 roku w Hongkongu. Jest córką Filipińczyka i Australijki. Wychowywała się w Sydney, gdzie uczęszczała do Presentation Star of the Sea Secondary College. Przed ukończeniem 11 lat występowała w musicalu "Koty" wraz z siostrą. W 1998 roku Mendoza stworzyła zespół razem ze swoją siostrą Rebeccą. Osiągnął on spory sukces, wydając dwa single, które uplasowały się na liście Top 30 w Australii. Natalie interesowała się także aktorstwem, występowała w rozmaitych programach telewizyjnych. W 2001 roku była kandydatką do roli Satine w "Moulin Rouge!", ale zdecydowano, że zagra ją Nicole Kidman. Natalie natomiast wcieliła się w Chińską Lalkę. Pięć lat później do kin wszedł horror "Zejście", w którym Natalie zagrała jedną z głównych ról. Film okazał się kasowym hitem. Mendoza wystąpiła również w kontynuacji tego horroru. Rok po premierze "Zejścia" Natalie postanowiła się ustatkować i wyszła za Eliota Kennedy'ego, z którym rozwiodła się w 2010 roku.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 12 sierpnia 1981

miejsce urodzenia: Hongkong, (obecnie Chiny)

wzrost: 168 cm

mąż Eliot Kennedy (2006 - 2010, rozwód)
Miała początkowo zagrać rolę Satine w "Moulin Rouge!", lecz została zastąpiona przez Nicole Kidman. Zagrała tam jednak rolę Chińskiej Lalki.
W 2003 roku była twarzą marki ubrań "Voodoo Dolls" sprzedawanej w Londynie i Australii.
Wraz ze swoja siostrą Rebeccą tworzy zespół Jackson Mendoza.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

w zejściu była wręcz boska, ale to tylko uroda , jestem ciekawy jak u niej z inteligencją, ale nie mi oceniać, bo jej nie znam.

...i jako aktorka była przeciętna, za to uroda, powalająca.

Ponownie obejrzałem "The Descent" i widzę, że ona już nie gra praktycznie od 8 lat w żadnych filmach. Zrezygnowała z kariery aktorskiej, czy co?

znam ja ją tylko z tej roli jako dziewczyna dara we władcy zwierząt...szkoda że zginęła póżniej,bo serial na tym stracił dużo piękna

Zapomnieliście tutaj dodać, iż ona grała jeszcze w Gwiezdnych Wojnach w 3 Epizodzie jako Breha Organa..