Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
100 893 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman

Natalie Portman i Keira Knightley są do siebie bardzo podobne, też tak uważacie?

Rickmanina

nie widzę podobieństwa, obie piękne, obie utalentowane, ale keira za bardzo wychudzona

vilee

Jak dla mnie, to tak z twarzy są do siebie podobne, ale oczywiście nie wszyscy muszą tak uważać :)

Rickmanina

dla mnie keira była zawsze taka oryginalna, urodą niepodobna do żadnej innej ;-)

vilee

Jak jak byłam mała, to jak zobaczyłam pierwszy raz Keirę na plakacie z Króla Artura, to myślałam, że to Natalie. Wydawało mi się, że one są identyczne, z tego co wiem, Keira nawet zagrała z Natalie młodą Amidalę w Gwiezdnych Wojnach (czy może jej siostrę? Nie pamiętam, wiem, że wykorzystano właśnie to łudzące podobieństwo). Jak wpiszesz do google Keira Knightly Natalie Portman, to wyskoczą w grafice zdjęcia, na których są bardzo podobne, np. to:

http://media.mensxp.com/media/photogallery/2013/Jun/1370953680_49601.jpg

Jest też to z gwiezdnych wojen:

http://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/rsz_natalie_vs_kiera_4928.jpg

Według mnie obie są przepiękne i bardzo utalentowane.

Lotta_Rosie

W tym pierwszym porównaniu Keria wygląda nawet jak Kayden Kross
Proszę ile mają 'sobowtorow'

Lotta_Rosie

Keira grała właśnie jej sobowtórkę. ;)

Lotta_Rosie

Zgadzam się:)

vilee

Tez tak uwarzam . Jak ogladalam Thora na pierwszy rzut oka myslalam ze grala w piratach z karaibow xD ale sie pomylilam . Z twarzy sa do siebie strasznie podobne ;)

użytkownik usunięty
Rickmanina

Eee tam, obydwie są płaskie, ale Keira to już całkiem deska. Punkt dla Natalie za odrobinę większe cycki.

Rickmanina

no tak obie mają dwie ręce , dwie nogi, głowę, dwoje uszu i oczy, gdyby nie inne twarze to mogły by być bliźniaczkami :)

havvok

W punkt.

Rickmanina

O tak, ja też tak sądzę, kiedyś nawet je myliłam :P ale już je odróżniam.

ane33333

Ja tak samo :D

ane33333

Ja tez xd

Rickmanina

Są strasznie podobne, i moją subiektywną oceną obu nie trawię ;d

kasia750

Że Kiery nie trawisz to tak, ale co masz do Natalie? Kompleksy, Kasiu?

Rickmanina

Zgadzam się, myślałam, ze tylko ja tak sądzę :))

Rickmanina

w pierwszej części gwiezdnych Wojen Keira grała Sabe - dublerkę królowej Amidali, którą z kolei grała Natalie; tak więc coś w tym podobieństwie musi być. :)

qMargot

słuszna uwaga!

użytkownik usunięty
Rickmanina

Jak zamalują całą twarz jak w "Star Wars" to tak - poza tym kompletnie inne rysy, porównaj je na filmie - nie na zdjęciach, bo tam jest celowa gra świateł aby uzyskać to podobieństwo. Natalie ma dość okrągłą twarz, Keira jakąś taką kanciastą..

Keira to paskuda. Ma coś nie tak ze zgryzem. I ze szczęką. Chociaż ładnie się uśmiecha. A Natalka jest moją dziewczyną. Ciul, że tylko w snach, ale jest ;P

użytkownik usunięty
Lukas_Art

Pewnie nie tylko Twoją. ;-)

Dont bi sili. Sziz onli majn, rimemba dat !!!

użytkownik usunięty
Lukas_Art

Aj noł! (Ale) ze giweret nessua! - tego języka za Chiny nie rozpoznasz. x-d

Żebyś się nie zdziwiła. Kiedyś moja była wyznała mi miłość w podobnym języku. Obstawiam Finlandię albo Estonię. Zgadłem?

użytkownik usunięty
Lukas_Art

Lo ze iwrit... To hebrajski.

Lukas_Art

Z tym zgryzem to zgadzam się - Keira ma paskudny wręcz uśmiech i wygląda wówczas jak upośledzona. A podobieństwa do Natalie to bym upatrywała raczej w stylizacji.

Lukas_Art

Keira i paskuda: wybierz jedno

użytkownik usunięty
Rickmanina

Gdzie?!

Natalie jest prześliczna a Keira paskudna. Gdzie tu podobieństwo?

Też uważam, że Natalie ma dużo bardziej delikatny typ urody i jest bardziej naturalna. Keira ma jakby wyuczone gesty i nie w każdej roli jestem w stanie ją sobie wyobrazić. Keira najbardziej odpowiadała mi w Bunkrze - jako rozpuszczona krowa. Rola pasowała w 100% :)

Paskudna? Nie za ostro o kobiecie?

użytkownik usunięty
iwona_filmer

Nie no za ostro za ostro - Keira ma tylko ten uśmiech "paskudny" (i tu to słowo jest adekwatne). Bardziej chodziło mi o to, że w porównaniu z Natalie wypada dużo słabiej, ale użycie słowa "paskudna" to lekka przesada

iwona_filmer

Dokładnie

Pomijając już chamskie stwierdzenie, to niejedna młoda dziewczyna mogłaby pozazdrościć Keirze urody, więc teoria o brzydocie jest kompletnie z tyłka; nie mówiąc już o tym, że Keira to jedna z najładniejszych Brytyjek, a nawet i aktorek

Rickmanina

Według mnie Keira wcale nie jest podobna do Natalie. Po pierwsze różni je wzrost, Keira jest wyższa i dłuższa od Natalie (nie znaczy, że lepsza. Obydwie są piękne :) ) kształt twarzy zupełnie inny oraz oczy Keira ma większe...sprawia też wrażenie że ma gęstsze włosy od Natalie....same brwi już się różnią. Obydwie są jedynie chudziutkie. Tak po za tym Keira wydaje się łagodniejsza z twarzy ... ale każdy uważa inaczej. Pozdrawiam : )

http://images5.fanpop.com/image/photos/31900000/Miss-Dior-Add-Photoshoot-natalie -portman-31942395-1300-1684.jpg

http://danskmagazine.com/wp-content/uploads/2013/04/keiraknightley.jpg

użytkownik usunięty
forestdark

Przepraszam za szczerość, ale Keira jest Angielką, a Natalie ma polskie korzenie (ma więcej witaminy) - to wszystko wyjaśnia. x-D

Hahaha, rozumiem xD

No coś w tym jest:)

Miejsce urodzenia żydowskich przodków Natalie nie sprawia, że ma ona polskie korzenie.

forestdark

Odpowiadam na post sprzed półtora roku, ale co tam... :D

oglądam teraz te zdjęcia, co wrzuciłaś- Keirę zamknąłem po 5 sekundach, a na Natalie patrzę i patrzę... nie wiem, dla mnie to pi3przony ideał jest.
przy okazji, tutaj jest tak wystylizowana, że oczy straszliwie mi się kojarzą z cudowną Audrey Hepburn <3

ed j. rush

"a na Natalie patrzę i patrzę... nie wiem, dla mnie to pi3przony ideał jest."
dokładnie ;)

Co do Twojego skojarzenia z Audrey, na pewno nie ma się co dziwić, gdyż o Natalie wiele ludzi mówi, że przypomina bardzo brytyjską aktorkę - przynajmniej jeśli chodzi o wygląd.

http://www.celebrityinsightsblog.com/wp-content/uploads/1-hepburn-portman.jpg
Myślę, że to zdjęcie idealnie to potwierdza.

ed j. rush

Zamknąć to można zdjęcie lal z filtrem instagrama, albo playboya, które mogłyby, i to niejedna czyścić Keirze buty. I mówię to jako kobieta, której zarówno K.N, jak i N.P bardzo się podobają

Rickmanina

Powiem więcej obie grały w Gwiezdnych wojnach:Mrocznym widmie-Portman grała królową,Knightley sobowtóra królowej!!

Rickmanina

Strzał w 10! W tej chwili miałem identyczne spostrzeżenie! Dlatego tu jestem :)

Rickmanina

Kilka lat temu jeszcze tak. Teraz już jakoś mniej widzę to podobieństwo :)

Rickmanina

Nie. Keira, jak dla mnie jest kompletnie aseksualna. Co innego Natalie Portman :)

Rickmanina

też tak uważam trochę są podobne minimalnie czasem spojrzeniem , Keira ma taką inna urodę , ogólnie jedynie ją lubie z PZK a inne filmy jakoś nie podobają mi sie ; p

Rickmanina

Są podobne :)

pati1109

Z tego co, gdzieś czytałam kiedyś, to Keira grała dublerkę Natalie w filmie "Czarny łabędź" i w kilku ujęciach występuje zamiast Natalie. Moim zdaniem są podobne, ale to też zależy do makijażu i wgl :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones