Natalya Rudakova

6,3
647 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalya Rudakova

dobiła i tak kiepski film jakim byl T3. za zniszczenie legendy powinna stanąć przed sądem razem z Luciem Bessonem...

sam jestes kiepski, film byl lepszy od jedynki

TakeMeToBrasil

dokładnie

3 byla najlepsza ;] ona moze nie grala nadzwyczajnie ale przynajmniej bylo na co popatrzec :P

Eddie_Chang

Wystarczy podciągnąć kiecę do grzywki, wyciągnąć nogi, nakręcić kilka fajowych scenek w aucie z naćpaną laską w połyskującej kiecce... no i jest fajna zabawa, nie Eddie? A i film od razu zostaje określony "najlepszym" ;-)

rene30

film był zayebisty choć wg mnie 1wsza część była najlepsza z calej trylogii :)
polecam wszystkie części, ta trylogia jest zayebista.

Transporter 1 i 2 jak dla mnie bomba.3 też niczego sobie z wyjątkiem pewnego ryja....ludzie!!!kto przy zdrowych zmyslach by ją dotknął,założe sie ze Luc Besson do dziś płaci Stathamowi odszkodowanie za sceny miłosne w T3.Elo

mikens7

rzeczywiscie moze mega zayebisty nie był ale to ze 1wsza cześć (najbardziej) robila wrażenie sprawia ze fanów przyciąga do 3 części i mimo, ze film okazuje sie obecnie przeciętny to fanowie maja obowiazek ocenic go oceną ponad 7~ rowniez z powodu samego głównego bohatera.
pozdrawiam

mikens7

O matko jak ja sie z Toba zgadzam do bolu...Ja przez nia nie moge trojki ogladac,powaznie.Koszmarna,i jeszcze ta jej maniera-nic mnie nie obchodzi,i tak wiem ze jestem super laska...JASNE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgadzam się z autorem wątku. Nie obejrzałem Transportera 3 do końca, ze względu na tą babę. Po prostu wk...iała mnie niemiłosiernie, starałem się przewijać dłuższe momenty z nią, ale zatracałem nie co wątek... Ogólnie, nigdy więcej nie chcę oglądać tej kobiety, precz !

klosekorochii

bo pewnie dla ciebie to najlepiej filmy w których laski anorektyczki z toną tapety na ryju żeby tylko ładnie się prezentowały

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
klosekorochii

dla mnie też obleśna, dużo ładniejszych kobiet na jej miejsce by było i wcale żadnych tam anorektyczek z toną tapety (swoją drogą ona też była koścista i blada w dodatku, a makijaż oczu wyglądał jak ślepia pandy). nie podoba mi się kompletnie ten typ urody, ale nie o to chodzi - ona po prostu nie potrafi grać i wszystko w jej gestach, mowie, zachowaniu jest koszmarnie irytujące. Zepsuła ten film i też nigdy mam nadzieję jej już nie zobaczyć...

Zgadzam się, dobiła i tak już dość kiepski film. Pierwsza część była najlepsza, kolejne to już lekka przesada podobnie jak ostatnia część Taxi. Tak cieszyłem się na 3 część, a tu taki zawód. Jedyny plus to Jason Statham, a jedyna rzecz na jaką można popatrzeć to Audi A8 ;)

Cyndre

Zdecydowanie najładniejszy w tym filmie był samochód, ale i ta panienka taka zła nie była;) widziałem już gorsze. Co do filmu to i 2 i 3 częsć są marną kontynuacją pierwszej, która i tak nie była jakaś wspaniała, zwykłe kino akcji z dużą iloscią wybuchów i frówających karateków, no i ten specyficzny francuski humor dodawał nieco klimatu. Takim filmom jak Transporter 2 i3 czyli lecącym na legendzie pierwszej części gniotom mówimy stanowczo NIE!!!

no tak....głupków nie sieją...

stan_N

Zagrała słąbo w "Transporter 3 " .Auto w Filmie fenomenalne !Mogli dać lepszą aktorę np :Alexandrę Neldel !

kobra116

Moim zdaniem laska ma fenomenalną urodę i świetne nogi, jedyne co w filmie wk#rwia to zarośnięty tors stathama

SHOGUN_

Ciekawy typ urody ,Stathan wygląda dobrze!

SHOGUN_

Natalya wygląda dobrze,charaktek ma w filmie.

użytkownik usunięty

Zdecydowanie najsłabsza część , 4/10 to max gdy pierwsze 2 części można spokojnie ocenić na 7/10 do tego partnerka J.S. to największy pasztet ze wszystkich występujących w trylogii , ale już mniejsza o urodę bo przede wszystkim była strasznie irytująca.

zagrała świetnie i T3 najlepszy

Dupnij się w łeb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones