Nickelback

powrót do forum osoby Nickelback

Uwielbiam ich i ich piosenki:D a co do tego że Chad ma nieziemski głos to chyba każdy wie...Tylko czy oni nagrywają jakąś nową płytę bo czekam i czekam a tu nic...buuu mam nadzieje że coś niedługo wyjdzie...ach ale oni chyba nie zakończyli swojej kariery??? Bo to było by fatalnie...

honey_18

Ja też uwielbiam Nickelback.Nie martw się,nie skończyli kariery,tylko że po albumie " The Long Road" mieli zrobić przerwę,ale Chad był nadgorliwy ( :))) i zaczęli pracę nad albumem " All the right reasons",więc na pewno są wykończeni:)) A jak już odpoczną,to na pewno coś wymyślą;)))

honey_18

Teksty wszystkich ich utworów przemawiają coś do człowieka.

honey_18

"Uwielbiam ich i ich piosenki:D a co do tego że Chad ma nieziemski głos to chyba każdy wie..." no ba się wie:)

użytkownik usunięty
What_The_Fuck

CHADA NIE KOCHAŁA MAMA A TATA TYLKO W NOCY, CHUJOWA MUZA

CZAD NIECH SPADA NA DŻEWO DOKAŃCZAĆ EWOLUCJE

użytkownik usunięty
sally_storm

NO BO WYGLĄDA JAK MAŁPA, JAK MOŻNA W OGÓLE TAK WYGLĄDAĆ, CZY ON LUSTRA W DOMU NIE MA? :/ ŻAL...

ON PEWNIE MA ALE KRZYWE :/ Z TAKIM RYJEM TO ON POWINIEN KANAŁAMI DO SZKOŁY CHODZIĆ A NIE JESZCZE KONCERTY DAWAĆ LOL :)

użytkownik usunięty
sally_storm

KANAŁAMI JAK CHODZIŁ TO PEWNIE WSZYSTKIE SZCZURY POZDYCHAŁY JAK GO ZOBACZYŁY

A teraz dzieci odejść od internetu i pójść umyć rączki przed kolacją;]. No rozbawiliście mnie moi drodzy swą głupotą;D. Proszę o więcej takich dobrych żartów;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones