Nicki Minaj

Onika Tanya Maraj

6,7
835 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicki Minaj

to tylko piosenka "Starships".Ale N.M nie cierpię.

kamilw6

Wpadajaca w ucho pioseneczka o debilnym tekście.

FenrirLokeson

No,szczególnie początek.

FenrirLokeson

serio debilny tekst , a jak nazwiesz to "My anaconda don't want none unless you got buns, hun" jeszcze z tej samej piosenki " Dick bigger than a tower, I ain't talking 'bout Eiffel's
Real country-ass nigga, let me play with his rifle
Pussy put his ass to sleep, now he callin' me NyQuil" jak nazwac to dzielo????? przeciez pozostale teksty w porownaniu do tego, to pisal einstein....ale to...no ludzie zlitujcie sie! i to jeszcze jest hiciorem!

kamilw6

bo to jest piosenka do klubów. wakacyjna. coś nowego Nicki chciała zrobić i zrobiła. dzięki temu jej grono Barbz się poszerzyło o kilka milionów osób. posłuchajcie jej rap'u z mixteapów. dopiero potem oceniajcie. bo krytykując po jednej piosence się ośmieszacie

kamilw6

Mi się podoba, ja ją uwielbiam, nie każdemu musi się podobać, 5 raz z rzędu została najlepszą artystką Hip-Hop.

kamilw6

Jest wiele świetnych piosenek np. "My chick bad", "Touchin, Lovin",a teraz tylko czekam na premierę piosenki z Arianą Grande i Jessie J!

Darknes_eyes

oooooo! ja też w takim razie czekam. czekam razem z tobą.

Heller1304

29 lipca a tytuł to 'Bang, bang' już niedługo :)

Heller1304

Piosenka już jest!! Jest na oficjalnym koncie Jessie J na youtube.

Darknes_eyes

Spoczko :D

kamilw6

O ile się nie mylę to chyba portal Filmweb, a nie Youtube, Teskstowo czy coś pokroju muzycznego. Tu się ocenia umiejętności aktorskie i grę, a nie jej muzykę, ale skoro już zacząłeś temat... przesłuchaj jej nową płytę, lub kilka piosenek i wtedy się wypowiadaj :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones