Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

Otóż to - gdyby Nicole Kidman nie istniała, należałoby ją wymyślić!
To już nie jest zwykła aktorka, lecz gwiazda kina w starym, hollywoodzkim stylu na miarę Elisabeth Taylor, Marilyn Monroe, Audrey Hepburn, Moniki Vitti, Claudii Cardinale, Catherine Denevue. Innymi słowy - Nicole Kidman to po prostu jedna z ikon kina, supergwiazda w starej, filmowej, jeszcze magicznej aurze niezwykłości, być może jedna z ostatnich.

fender31

Absolutnie się z Tobą zgadzam. Jej talent jest niebywały, potrafi doskonale zagrać każdą powierzoną jej rolę.. Jej nazwisko zna chyba każdy

fender31

Oczywiście, że tak. Zgadzam sie w 100%. Co więcej nie dorównują jej nawet młodsze aktorki. Co tu dużo mowić jej sława jest ponadczasowa. Martwią mnie jednak pogłoski o jej rzekomym zrezygnowaniu z aktorstwa. Wiecie moze cos wiecej na ten temat? Czy to rzeczywiscie prawda, czy może tylko spekulacje mediów. Nie wyobrażam sobie światowego kina bez niej w czołówce. Nie mniej, jest cudowa. W każdym filmie błyszczy i olśniewa. Reprezentuje niezwykły kunszt aktorki. Jest niesamowita!! Mało jest gwiazd takiego formatu jak ona, naprawde!

Erises

do Erises: Nie, to tylko głupie media rozgłaśniają jakieś bzdury, napewno. Ostatnio w telewizji "E!" widziałem krótki wywiad z nią, gdzie mówiła, że nigdy nie czuła sie tak nakręcona i że ma pełne ręce roboty. Przygotowuje się do wielu filmów, co nawet mówi jej filmografia na filmwebie ;)

fender31

szkoda tylko że niszczy swoja twarz botoxem , niedługo jej twarz nie wyrazi żadnych emocji, a naprawdę jest świetną utalentowaną aktorką , tak jak mówicie prawdziwa ikona ...

dorrri

Zgadzam się z wami całkowicie. Cudowna osoba o niebywałym talencie.

Blair

Rewelacyjna aktorka i wspaniała kobieta ;)
Mam nadzieje, że wkrótce jakaś jej rola zostanie doceniona przynajmniej tak, jak role w "Moulin Rouge!" i "Godzinach" ;)

przemek_791

W pełni się z wami zgadzam! Uwielbiam Nicole, ta kobieta naprawdę ma talent:)

myrcik5

"Gdyby Bóg nie istniał, należałoby go wymyślić" z kogo to cytat bo zapomniałem, bardzo mi pasuje takie zastosowanie go w stosunku do Nicole.

Assurbanipall

"Gdyby Bóg nie istniał, należałoby go wymyślić",
zdecydowanie przesadzasz..

fender31

Może i tak ale CZAKOWI do pięt nie dorasta.

fender31

Może i tak ale CZAKOWI do pięt nie dorasta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones