Nightwish

9,6
14 ocen muzyki
powrót do forum osoby Nightwish

Panie i Panowie! Nightwish wydaje film fantasy:
http://www.tuomas-holopainen.com/main/en/news/151-nightwish-finally-announce

Co z tego wyjdzie jak myślicie?Hit,czy porażka??

Darkness95

Myślę, że nie będzie to kompletna porażka biorąc pod uwagę fakt, że Tuomas jeszcze nigdy mnie nie zawiódł :) Jego teksty są dla mnie przeważnie piękne i niezwykle głębokie, więc mam nadzieję, że film nie będzie pod tym względem wyjątkiem. Z tego co wyczytałam (choć mój angielski jest na średnim poziomie) film będzie robił też twórca teledysku "The Islander" więc myślę, że i film będzie równie niesamowity :) Mam nadzieję, że nowy album jak i ten film, wywrą na mnie takie samo wrażenie, jak wszystkie poprzednie kompozycje Nightwisha. Tak więc trzymam kciuki za Tuo i oby ten czas oczekiwania szybko zleciał.

Darkness95

może ktoś zrobi stronke tego filmu na filmweb?

karnifex

Stronka jest, kiedyś wrzuciłem informacje o nim, teraz jest, a i przetłumaczyłem opis, czekam na zatwierdzenie :)

Darkness95

Nie mogę się doczekać. Tuomas nigdy chyba nie zawiódł, nie licząc tego, że po Tarji wybrał Anette, ale to zależy od gustu.

Darkness95

A ja jako,że nie wyraziłam swojej opinii na początku rzecze:
Ufam Tuomasowi.Jest w realizacji swoich planów i marzeń kompletnie szalony i bardzo ryzykuje,ale nigdy mnie nie zawiódł,ufam jego instynktowi , umiejętnościom i nie sugeruje się zdaniem sceptyków na temat tego przedsięwzięcia.
Czekam na Imaginarium (film i album) z zapartym tchem.Co będzie?Zobaczymy.

użytkownik usunięty
Darkness95

Arcydzieło! Słucham już płyty od prawie dwóch tygodni i nie mogę przestać! Głos Anette brzmi niesamowicie !

hujowo ;/ zakladam ze film to porazka majaca na celu zbic kaszane od naiwnych fanow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones