Nightwish

9,6
14 ocen muzyki
powrót do forum osoby Nightwish

... czyli kontynuacja starego tematu :)

Cóż, panowie od HTML-u tego serwisu najwidoczniej użyli sztuczki, żeby każdy post był przesunięty od tego górnego o jakieś 2 pixele. Nie przewidzieli niestety, że użytkownicy Filmwebu mogą napisać więcej niż 100 postów pod jednym tematem ;] Pozwoliłam sobie założyć ten temat z powodu częściowej nieczytelności poprzedniego xP

Co do Nightwisha - mam Wishmastera i zaczynam zaprzyjaźniać się z tą płytą :)

Erendis

Erendis mamy problem - Jest nas dwóch ;-)

Wishmaster

Przykro mi ? ja byłam pierwsza o całe siedem minut! ;P
Poza tym, kobietom się ustępuje xP

Erendis

Nie przeszkadza mi to. Nie zauważyłem cie jak pisalem swój. Mow jak tam Wishmaster. Od razu mówie że najbardziej lubie track nr 10 tj. Dead Boy's Poem. To pierwsza piosenka jaką usłyszalem z tego albumu. Potem sluchalem jej na okrągło z Repeatem w aucie przez kilka godzin. Od tego sie wlaściwie wszystko zaczęlo. Utwory na Wishmaster mają taki swój klimat jakiego nie ma na innych plytach. Jedyne co troche ustępuje reszcie to Two for Tragedy. Chyba lubie te żywsze utwory. Tak więc

She is my Sin - 6
Kinslayer - 6
Come Cover Me - 6
Wanderlust - 6
Two for Tagedy - 4+
Wishmaster - 6+
Bare Grace Misery - 6+
Crownless - 6
Deep Silent Complete - 6
Dead Boy's Poem - 7 ;-)
FantasMic (8-minutowa symfonia - lubie takie) - 6++

Erendis

widze ze zmienilas obrazek Łucjo "Mężna" Pevensie ;-)

Erendis

Hm... Przyłącze się do rozmowy:) Ponieważ jestem fanką tego wspaniałego zespołu:) Ale jakie piosenki lubie to nie będę wam wymieniać bo troche ich jest za dużo:) Nie wiem każdej piosenki słucham co mam na winapie;) Mam całą dyskografie Nightwisha no i moją ulubioną piosenką od której wszystko się zaczęło to "Sleeping sun". Chociaż piosenka mi się dawno przejadła:D I tak jest moją ulubioną ponieważ to przez nią ściągłam całą dyskografie;) Nie żałuje warto usłyszeć przepiękny głos Tarji jej operowy głos szczególnie w koncertówce "Deep Silent Complete" i w piosence "Ghots Love Score" pozdrawiam;)

_Anusia_

no dobra. nareszcie wróciłam. wybaczcie mi że mnie wsysło na jakiś czas bez pożegnania ale musiałam dość niespidziewanie wyjechać. ma ktos może utwory z nowego singla Amaranth? jak już pisałam mnie nie działają programy p2p i nie mam możliwości sie do nich dobrać. aha, jeszcze jedmno. łapcie szybko za nowy numer Mystic Art :D Nw jest na okładce i z tyłu, a w środku długi na 4 strony artykuł o Nightwish i kilka wzmianek. naprawde warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones