Nina Dobrev

Nikolina Constantinova Dobreva

7,8
11 737 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nina Dobrev

Postawię Jej 10/10.... Po pierwsze, za wygląd - jest prześliczna. Po drugie, to jak gra w
Pamiętanikach Wampirów to po prostu mistrzostwo. Zarazem grać potulną, spokojną,
ułożoną dziewczynę wampira, a później morderczą, porywczą wampirzycę Katherine... Po
właśnie takim graniu poznaje się dobrą aktorkę... Po trzecie, jest z Ianem co dodatkowo daje
jej plusa - bardzo lubię tego aktora ;)

użytkownik usunięty

Mi też podoba sie to jak Nina gra w " Pamiętnikach... " :P
Z jednej stony taka zła i przebiegła Katherina a z drugiej wrażliwa i czuła Elena :) bardzo ją lubie jako aktorkę.

Ja też :d

użytkownik usunięty

Widać tu jakieś mega zafascynowanie osobą N.D...moim zdaniem nie gra jakoś specjalnie wybitnie, ma podwójną rolę to gra ale czy jakoś tak mistrzowsko to nie powiedziałabym.Na temat urody już głos zabrałam w innym temacie.
Widać potwierdzenie mojej tezy :-))))

użytkownik usunięty

zafascynowaniem bym tego nie nazwał, po prostu dobrze gra no i uroda dodaje jej plusów ;)

użytkownik usunięty

Jej kreacja "aktorska" mnie nie przekonuje ale wiem że innym się może to podobać, tak jak "uroda" . W końcu od czego są fani ;-) ?

Serialu nie oglądam, bo wampirów nie trawię, ale dziewczę prześliczne.

Zgadzam się z tobą super gra :D

użytkownik usunięty
KamaVampire

Dołanczam sie do powyższych postów :) Nina gra bardzo dobrze... Zarówno w postać Eleny jak i Katheriny wciela się świetnie...

"Dołoncz" się jeszcze do miłośników języka polskiego

użytkownik usunięty
jatuginemamo

WIesz.. ja myśle że każdy może popełniać błędy, tym bardziej z polskiego miałam zawsze dobre oceny. Jeśli nie podoba Ci sie moja polszczyzna ( dołoncz- dołączam, które było wynikiem zbyt szybkiej odpowiedzi ) to po prostu tego nie komentuj a nie od razu zarzucaj mi że powinnam się zapisać do miłośników języka polskiego. Mi nie przeszkadza to w jaki sposób ludzie tu piszą, więc nie rozumiem czemu Ty masz problem ?

W twoim przypadku mógł to być tylko przypadkowy błąd, ale inni to robią nagminnie ;) tak więc, staram się to poprawiać i eliminować.. miłego wieczoru ;)

użytkownik usunięty
jatuginemamo

Ok, nie ma sprawy rozumiem Cie bo też mnie czasem drażni jak ktoś popełnia błędy w ortografi... Ale przez głupi przypadek i pośpiech zdarza się strzelić ortograficznego byka. Dzięki i wzajemnie, miłego wieczorku !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones