Nina Dobrev

Nikolina Constantinova Dobreva

7,8
11 737 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nina Dobrev

Dla tych, co oglądali Pamietniki :D która wolicie? Ja osobiście katherine! I z wyglądu i z
chaakteru. W końcu Elena ma włosy proste a kath kręcone, i wiele ładniej Nina z nimi
wyglada. No i ten mdly, nieciekawy i żałosny charakterek elenki... Nudna i robiąca z siebie
ofiarę, za to katherine ma temperament, jest wredna egoistka z przeblskami (rzadkimi)
dobra.

BWaldorf

O to w tym chodzi. Elena to przeciwieństwo Katherine. A Elena stara się zachowywać jak przystało na normalną nastolatkę, która jest kochana i potrafi to odwzajemnić. Sama też popełnia błędy. Ale ofiary z siebie nie robi.

BWaldorf

Katherine zdecydowanie.

platyna_2

Też wolę Kathreine :) w ogóle czasami mam wrażenie, że Elenę i Katherine grają dwie zupełnie inne aktorki O.O co tylko oznacza,że Nina jest świetna w tym co robi ;)

Nesca18

Reczywiście obie są zupeeeełnie inne. I to nie w ten naciagany sposób. Nina nie jest jakąstam gwiazdeczką- ma talent. Elenaa, moim zdaniem Elena robi z siebie ofiarę i to bardzo. Wciąż tylko ( w połowie 2 sezonu) mówiła jak bardzo ma przechlapane i że musi chronic siebie i rodzinę... blablabla! A przy tym zachowywała się tak, jakby to było przez tego poczciwego Stefana czy seksownego Damona, a to nie ich wina, że jest tym cały doppelcośtam ;)

BWaldorf

Ja jestem dopiero na 5 odcinku drugiego sezonu więc jeszcze nie do końca mogę się wypowiedzieć w temacie narzekań Eleny ;)
Ale przyznam,że jeżeli jest taka jak opisujesz to bardzo upodobniła się do Stefana, który ostatnio coraz bardziej mnie denerwuje ;D

Nesca18

Ja w ogóle nigdy go nie lubiłam. Zawsze chciałam żeby Elena była zdamonem nawet jeśli jej nie zbyt lubię ;p.

BWaldorf

Też widzę Elenę z Damonem :)
Ze Stefanem może być Caroline ;P

Nesca18

Ja bym chciała żeby caroline była z tylerem... Ogólnie lubię tą dwójkę :)

BWaldorf

Tu się zgodzę. Ciągnie ich do siebie. Ale 3 sezon wszystko wyjaśni...

BWaldorf

katherine jest swietna :) mimo że to czarny charakter ale ma w sobie to "coś" nic dziwnego ze bracia Salvatore oszaleli na jej punkcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones